Wpis z mikrobloga

@Wykuwrizator: Raz udało mi się zgrać wszystko tak jak chciałem, ale później się popieprzyło. Pewnie jak wrócę do iPhone to będę próbował i szukał rozwiązania, które może być prostsze niż się wydaje, bo ponoć spotify ma umożliwić słuchanie muzyki lokalnie.
@Ator: zawsze hejtowałem Androida i uważałem go za gówno i twierdziłem, że nic nie pobije wydajności i płynności iphone...

do czasu... aż kupiłem Xiaomi Mi A1 z czystym Androidem i powiem, że to #!$%@? arcydzieło. Może nie ma superturbo aparatu i miliona pikseli ale za to od ponad roku ani razu mi się nie zaciął i działa tak samo płynnie jak w momencie kupna a dałem za niego 1/4 ceny
@Ator: Mam osobistego S8 i służbowego iPhone 8. Działają oba bez problemu, ale ekran na iPhone śmiesznie mały w porównaniu, do tego LCD vs Samsungowy OLED. Poza tym wiele drobnych rzeczy w iOS mnie irytuje, a to jak bardzo zamknięty jest to system bardzo by mi utrudniało używanie go jako osobistego telefonu.
@siedge: to czy chcesz synchronizować cała bibliotekę czy tylko wybrane albumy/playlisty/utwory tez można ustawić bez problemu, w moim przypadku tez sporo plików tam było ale ogarniał bez problemu. Jakbyś potrzebował pomocy z ogarnięciem kiedyś to pisz xd
Kupowanie iphona to tylko widzimisię i nic więcej za tym nie stoi. Kiedyś nie było to zbyt opłacalne, przepłacało się, ale przynajmniej był to najlepszy tel na rynku.

Teraz to nawet nie jest najlepszy telefon, coraz bardziej konkurencja im odjeżdża, nie ma żadnych sensownych argumentów usprawiedliwiających fakt, że jest 2x droższy od takiego np. one plusa. Dwa razy. Za telefon z tej samej półki.
@Ator: już dzisiaj jeden wątek o Apple byl. Tyle ile ta firma wzbudza emocji to ja nie mogę. I te hejty i to stękanie. Nie macie innych tematów? xD każdy mówi ze go ten iPhone nieobchodzi i ze takie gowno ale poświęca czas na pisanie postów, niejaka xandra dzisiaj chyba wzięła urlop ja żądanie żeby pisać te emocjonalne kocopoły. A najbardziej lubię zaglądanie w kieszeń. Oj jakie to polskie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Ator: jak sie uzywa gowna z pierdyliardem smieci w nakladce to i sie tnie ( ͡º ͜ʖ͡º)

Ps. Polecam pixele/android one/one plus.

Ps2. Nie hejtuje iPhone, fajne telefony ale slabo praktyczne + podlaczenie do kompa i zgranie czegoś = z pół godziny w plecy.
@Ator: moj htc desire tez dziala rozbity caly od paru lat bez zwiechy xD ale tak to wy nie przepłaciliście za logo, nie ma telefonow ktore przy odpowiednim uzytkowaniu sie nie zawieszają, ni ma