Wpis z mikrobloga

@Ator jak mozna w ogole porownywac to male scierwo, jakim jest iphone 5, do pieknego s9. Co z tego, ze iphone 5 działa płynnie, skoro i tak nikt o zdrowych zmyslach nie chciałby z niego korzystać (w tych czasach), w celach innych niż odebranie twlefonu :) nie no w sumie, jak sie zastanowic, to spoko telefon dla mamy / emerytki. Sam jestem dumnym posiadaczem SE i #!$%@? mu w dupę, tyle kulturalnie
  • Odpowiedz
@boctok: gówniane zdjęcia? Miałem ten telefon 5 lat zanim przesiadłem się (tak, po 5 latach, bo telefon cały czas działał i działa perfekcyjnie) na XS Max i wielkiej różnicy między tymi dwoma nie ma - natomiast aparat w XS Max uznawany jest za jeden z najlepszych na rynku. Proponuje spojrzeć w moje wpisy, dodawałem tam zdjęcia z meczu Barcelony na ich stadionie, robione właśnie 5S.
  • Odpowiedz
@Kieres: No ja pobieram, nie wszystko jest w Spotify niestety, choćby starsze klubowe kawałki, których tam po prostu wcale nie ma.
brak możliwości otwarcia archiwum typu *.zip/*.rar itp.
brak obsługi USB OTG
nie ma dzielenia ekranu aby mieć odpalone dwie apki na raz
nie da się przesyłać plików poprzez Bluetooth (tak, używam tego i nie widzi mi się używanie za każdym razem iTunes, szczególnie nie pasuje mi instalowanie go na czyimś
  • Odpowiedz
@nehm: nie wiem coście robili z tymi Samsungami ale mam S9, kumpel ma S8, nawet znam kogoś kto ma S7 Edge i naprawdę nic się nie zawiesza. ja przykładowo mam pełno apek zainstalowane, w tym kilka gier, multum zdjęć/filmików, muzyki tez sporo i naprawdę działa błyskawicznie. fakt, że porównywałem do Pixela i przy nim Samsung minimalnie wolniej reaguje, lecz Samsung ma nakładkę producenta, Pixel gołego androida zoptymalizowanego przez wydawcę tego systemu...
  • Odpowiedz
@GrindujTopy: no ale co za problem zgrać kawałki w domu z iTunes? To jest naprawdę tak trudne, że mamy 3 kliknięcia zamiast 1?
Do czego usb ogt się przydaje- nie wiem.
Używania bluetooth do przesyłu pliku obecnie to takie XD
Z ciekawości chciałbym zapytać do czego przydaje się dzielenie ekranu?
Imo jedyny + androida to Google assistant, który działa stokroć lepiej od Siri.
No ale szanuje za odmienne zdanie.
  • Odpowiedz
@GrindujTopy: Bawiłem się już kilkoma flagowcami samsunga (s8 note i s9) i zawsze miałem zastrzeżenia do płynności ich działania. Robią piękne zdjęcia, mają super ekran, ale to jak pracują do mnie nie trafia.
  • Odpowiedz
@Kieres: no Ok, chodzi o fakt, że na androidzie odpalam przeglądarkę i ściągam co mi się podoba. w iOS jedynie obrazek i aplikacje da się pobrać bezpośrednio z telefonu.
choćby aby podłączyć dysk zewnętrzny, mysz czy klawiaturę. nawet gamepad do wygodniejszego grania w grę.
może i tak, ja nadal korzystam z tej funkcji.
do odpalenia Youtube i pisania z kims w tym samym czasie. na początku też myślałem, że mi się
  • Odpowiedz
@Delfin17: telefon super tylko baterie do dupy, nic się nie zacina, przez chwile mi się ciał po jednej aktualizacji przez tydzień ale później wyszła łatka i naprawili xD ogólnie to miałem 3GS, 4, 4s, 5, 5s i teraz mam SE - w 3GS wysiadł guzik od wyciszania, w reszcie się nic nie zepsuło. Tylko SE się przez chwile zacinał, w międzyczasie miałem inne telefony, Sony Z2 który się przegrzewał, sam pisał
  • Odpowiedz
@senq87: wiesz. gdy kupiłem nówkę S9 to myślałem, że trafił mi się jakiś felerny czy coś bo dosłownie lagował przez kilka godzin. lecz po tym czasie wszystko się uspokoiło, zaczął pracować super płynnie, widocznie musiał się ułożyć, skonfigurować czy coś. nie wiem co miały poinstalowane te samsungi, których używałeś, ale widziałem faktycznie S8+ znajomej, która ma odpalone wszystkie aplikacje typu Snapchat, instagram, fb, twitter... do tego milion apek z filtrami do
  • Odpowiedz
@Ator: a nokia 3310 dalej szybka jak przy premierze. Zedrą mi się napiszy na klawiaturze, to wymieniam na nową ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz