Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Lysi0: no to rzeczywiście mam jeszcze trochę zapasu. Ja kupiłem też spod Radomia, ale zaraz po ściągnięciu z Szwecji, więc przebieg z grubsza oryginalny, max 20k skręcony. Pytam, bo chciałem się zorientować na ile jeszcze mogę liczyć unikanie od UPG xD
  • Odpowiedz
  • 0
@Denyero juz pomijajac walory mechaniczne tego auta, ta buda jest ponadczasowa. To auto za 10-15 lat nadal bedzie ciekawe.
Miałem 2.0t aut; ten kickdown fajny, taki nie za slaby.
No ale na na raz zawrocisz tylko na minimum 3 pasach xD
  • Odpowiedz
@mpower: u mnie to była kwestia tego, że pompa wody plastikowy wirnik się rozsypał i przegrzał się a wcześniej jedna rura z chłodnicy pękła więc z 3 razy sie przegrzał i strzeliła uszczelka także spokojnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@djtartini1: nie byłeś na spocie volvo ( ) spotkanie gdzie przez 3 godziny 30 ludzi gada o tym co się zepsuło od ostatniego spota i szukasz kogoś kto ma kompa, żeby podpiąc auto na diagnostyke xDD
  • Odpowiedz
@JuneJohn: można szukać ale nie wiem czy nie lepiej 10k + pakiet startowy, jak chodzi o automat ja mam u siebie manual, a tak do 10k to s40/v40 w mocniejszych wersjach, s70/v70 te do 2000 roku a lekko dokładając można szukać s60 jak u kolegi na głównym zdjęciu albo s80 z mniejszym silnikiem
  • Odpowiedz
@JuneJohn: najważniejszy stan ogólny silnika i skrzyni w tym wieku sporo się tam może zdarzyć kwestia ceny naprawy( ͡° ͜ʖ ͡°) v40 najlepiej 2.0 lub T4. Diesel 2.5 z s70 i s80 jest trochę gorszy ale wszystko jako tako powinno jeździć nie licząc 1.9diesel i 1.8 Gdi
  • Odpowiedz
@Denyero: Dbaj to będziesz miał wieczne auto. Nawet po dzwonie temat korozji tam nie istnieje, oprócz kilku typowych kilku usterek elektroniki, rozrusznika, wycieku ze wspomagania czy sprzęgła klimy nic się nie psuje. Pilnuj dobrego paliwa.
  • Odpowiedz
  • 0
@JuneJohn T4 to 2.4 w wariancie 4 cylindrowym tylko w v40 w skrócie, 2.8 i 2.9 jeździłem oba w automacie zacne auta ale jednak kosztowo sam zakup był w ich wypadku sporo powyżej 15K 2.9 raz się korba poddała więc już buda drugim silnikiem ciągnięta
  • Odpowiedz