Wpis z mikrobloga

Koniec lajta i nastał czas refleksji, nasze środowisko zwiększyło się niestety o ludzi niekompetentych. A dlaczego tak? Bo traktują Kśśia Mjisia jako człowieka chorego i litują się nad nim jak nad kadłubkiem podłączonym do aparatur w szpitalu nie wiedząc jakim jest #!$%@?. Osoby siedzące w uniwersum dłużej niż 12h zdają sobie sprawę, że ten człowiek #!$%@?łby cię na bazarku za dożywotni zapas szprotek w pomidorach. Kolejna sprawa przez lajty z donejtami widzowie zaczynają mieć za duży wpływ na uniwersum, które do tej pory można było hermetycznym środowiskiem pełnym koleżeństwa i wyrafinowanego humoru na rzecz debili „Aaa Konon ty smieciu rucham kości twojej starej”. Idąc w patostreamowy (TFU!) mainstream szkolna zatraciła swoją dziewiczość. Najgorsze jest to, że to chwilowy trend, który będzie miał faktyczny wpływ na przyszłość kiedy sezonowcy odejdą. Mam nadzieję, że wtedy zmniejszy się kilkunastokrotnie ilość donejtów i doczekamy się powtórki z czarnego grudnia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#kononowicz
  • 9
@BagietkowyStworek: Czarny grudzień to już też był mainstream. Ale rozumiem o co z tym grudniem Tobie chodzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

I w sumie czarny grudzień był głównie czarny i smutny dla Meksykana, bo "redaktur" został wywalony przez paczkę z Norwegii i nagrywanie lodówki na Szkolnej i nawoływanie widzów do niewysyłania paczek, bo był o nie zazdrosny mimo pobierania co miesiąc kasy, która skłoniła go do porzucenia
@BagietkowyStworek: To już po tagu widać, że jest zalew nowego elementu. I już ludzie, którzy śledzą długo Szkolną to już mają dość.
Jak ja widzę pytanie w stylu "Skąd Kononowicz ma pozwolenie na broń" to mi ręce opadają, bo nigdy nie mówił że ma pozwolenie, a tylko pokazywał się z jakimś straszakiem (°°
@BagietkowyStworek: Brak. Pierwszy duży napływ był po lajtach natinawesolo. Potem jeszcze większy napływ po lajcie z magicalem - i ciągle trwa. Pamiętam czasy jak na tym tagu był jeden wpis na parę dni. A teraz, jak wchodzę na tag to widzę tyle wpisów i się zastanawiam czy przypadkiem jest teraz lajt, że tyle osób się udziela - ale już po takim pierwszym razie spoglądam na liczbę obserwujących tag i widzę, że
@BagietkowyStworek: kiedy pojawia się temat oceny moralnej Konona, to zawsze chętnie zabieram głos, bo wnerwiają mnie zarówno ci co wyzywają go od pazernych, chciwych, wyrachowanych s-synów jak i tamci, którzy uważają że jest dobry, prawy i miłosierny.
W mojej ocenie Krzyś-miś NIE JEST chory psychicznie, za to jest nieprawdopodobnie wręcz zaburzony - bankowo ma bardzo ostrą nerwicę i stany lękowe. Do tego dochodzi zasadniczy problem jakim jest to, że myślenie abstrakcyjne
@BagietkowyStworek: Tym, którzy krzyczą teksty o Leonardzie życzę, żeby ich matki kiedyś to usłyszały. #!$%@? parchy.
Na tagu udzielam się od niedawna i zwykle nie piszę na poważne tematy, ale uniwersum znam dłużej i to co się teraz odwala to reanimowanie zwłok. Szkolna jest jak ostatnie lata Elvisa, w których stała się swoją własną karykaturą bez potencjału, a duża, jak na nich, kasa dodatkowo to umocniła. Jak ludzie pytali czy będzie