Wpis z mikrobloga

@Slucham_psa_jak_gra_: No to idz i płać, ale zmniejszy to liczbe ludzi którzy to teraz robią bo bedzie trzba cos zrobić, teraz jest to darmo. Dla mnie to lotto, ja nie szerze mowy nienawiści, nie namawiam ludzi do robienia dziwnych rzeczy. Nawet więcej jestem świadkiem takich incydentów. Wiec z mojego punktu widzenia same plusy mniej troli wiecej dobrego kontentu, mniej patosteamów itd. itp.

Czego Ty się boisz, że nie podpisałeś swojego?

Możesz
@Slucham_psa_jak_gra_:
Ale czy jak wchodzisz so sklepu z kominiarką i krzykniesz "śmierć pedałom" to jest nie ok, ale jak zrobisz to na wykop to juz ok ?

Każdy powinien odpowiadać za swoje słowa czy to pisane czy wypowiedziane, nie wydaje mi sie zeby jakiś tam portal ze śmiesznymi obrazkami był jakoś bardzo opiniotwórczy na świecie, wiec nawet jeśli jakieś dane wyciekną to co ? Nie udostępniałeś jakiś porąbanych rzeczy to czego
@Nollu: Nie da się. Sprytny człowiek, który włoży w to trochę pracy, może tu postować co chce i nie da się go wykryć nie wydając na to bajońskich sum.
Problem w tym, że prywatność w prosty sposób tę niekaralność implikuje. Gdyby chcieć ich karać, to trzeba inwestować w walkę z cyberprzestępczością, a nie pobierać powiązany z nazwiskiem numer telefonu, bo są choćby strony oferujące taki numer, albo można zrobić taką wajchę
@Slucham_psa_jak_gra_: No to po kolei :

Nie da się.

Da sie i właśnie taka autoryzacja jest do tego krokiem do przodu. Już tłumaczyłem dlaczego.

Sprytny człowiek, który włoży w to trochę pracy, może tu postować co chce i nie da się go wykryć nie wydając na to bajońskich sum.

Tu nie chodzi o wykrywanie sprytnych ludzi tylko zeby odsiać troli i ludzi którzy czują sie bezkarnie.

Problem w tym, że prywatność
@Nollu: Ale tłumaczę Ci, że ten kapitał to jest koszt czteropaka VIP i startera za 5 zł, co dodatkowo powoduje, że będą ciągać po sądach Bogu ducha winnego człowieka, który sobie konsumuje alkohol i wspiera budżet akcyzą. Tak, to krok do przodu, ale na pewno nie w kierunku wykrywalności, czy karalności.
@Slucham_psa_jak_gra_: ale czemu ty sie tak tych żulów uczepiłeś to nie rozumiem, opisałem ci twój błąd poznawczy a ze ty go nie chcesz zmienic to twoja sprawa
Dziekuje bardzo za rozmowe i ze obeszło sie bez wulgaryzmów, ale widze ze nie zmienisz zdania chociaż bym przedstawił ci milion faktów.
@Nollu: Ale jaki błąd poznawczy? Że rzeczywiście będzie można wykryć kogoś, kto nie włoży dostatecznie dużo pracy (pół godzinki) i pieniędzy (9 zł) w wyposażenie się w fałszywy numer? Pełna zgoda, będzie łatwiej, niż po IP.
Jasne, że są miejsca gdzie trzeba rezygnować z prywatności, ale czemu ma nim być strona ze śmiesznymi obrazkami w sieci? To tylko spowoduje spadek popularności.
Zresztą najlepiej będzie, jak zawołasz mnie do każdego znaleziska o