Wpis z mikrobloga

Ale brednie xD
"2018 miał być rokiem headsetów VR – nie był. Gracze wciąż ich nie chcą"
Https://www.dobreprogramy.pl/amp/2018-mial-byc-rokiem-headsetow-VR-nie-byl.-Gracze-wciaz-ich-nie-chca,News,99477.html
Szkoda tylko ze pan redaktur pominal najwazniejszy headset na rynku czyli #psvr ktory sie sprzedaje kilkanascie razy lepiej niz oculus i vive razem wziete, na ktorego jest najwiecej jakosciowo wydanych tytulow i masa w produkcji xD
#virtualreality #vr
  • 8
@lyman11: Mimo dobrych wyników Sony, spadek zainteresowania VR jest zauważalny. Trochę taka samospełniająca się przepowiednia. Nie ma graczy - nie ma gier, nie ma gier - nie ma graczy.

Chociaż moim zdaniem VR dopiero raczkuje i jeszcze przyjdzie jego pora. Za kilka lat, przy zwiększeniu rozdzielczości wyświetlania, big picture może być dobrą alternatywą dla telewizorów, które są coraz większe i droższe.
@lyman11: Nie mogę pojąć tego Twojego zdania "najwięcej jakościowo wydanych tytułów", które już wcześniej gdzieś widziałam... Że niby co jest takie super na VR na pleja, w co nie pograsz na PC? I czemu jest ich "najwięcej"? Co tam jest? Borderlandsy? Resident Evil?
@nothingtown: astrobot, borderlands 2, bravo team, firewall zero hour, ze wsparciem aim controllera. Farpoitn rowniez z aimem, gran turismo sport, inpatient, london heist, vr world, wipeout omega collection, until dowm rush od blood, here they lie, persistance, ze zbilzajacych sie to np ace combat 7, blood and truth, wolfenstein
@Kulek1981: poczytałem o tym eye trackingu ale tylko info znalazlem o tym ze patenty ma oculus na eye tracking, jak dadza ta technologie to oculusy będą kosztować 2x tyle niż normalnie i będą kupowane tylko przez maniaków. Nie ma szans że chwycą serca graczy nie ważne nawet jaka technologie w sobie będą miały, z psvr ktory kosztuje 1000zł nie raczej nei wygrają :/
Ciekawe co playstation przygotuje na nową generację bo