Wpis z mikrobloga

Widzicie jaką szychę macie na mirko? Zostałem już obwołany prezydentem Wrocławia, pracownikiem Weszło i PZPN, prawą ręką Filipiaka, członkiem Komisji Licencyjnej, oraz przedstawicielem bojówek wielu klubów. Tak się robi karierę, żadnej pracy się nie boję. Jutro ma udostępnić ten wpis Łysy z UEFA, więc wiecie - tam też mam wtyki ;) Zabawne są te wszystkie domniemania :) Niektóre są oczywiście żartami, ale jak widzę starego dziadka, który twierdzi zupełnie poważnie, że ten wpis to spisek, a ja jestem lobbystą z Wrocławia, który przekupił Bońka, aby nakłaniać do kupna Śląska - to jestem rozwalony na łopatki. Tak właśnie powstają teorie spiskowe :D

A tak poważnie, to 100 powiadomień z samego rana mnie nieco przeraziło. Już myślałem, że jednak wczoraj piłem i coś odwaliłem, a tu tylko twitt Zibiego. Dla mnie trochę smutne, że powołuje się na jakiegoś anona z sieci, a sam miał możliwości reagowania wcześniej. Fajnie się o wszystkim opowiada post factum i wchodzi w sprawę dopiero jak jest na pierwszych stronach gazet. A przecież temat krąży jeszcze od końcówki rządów Cupiała. Tyle lat na przyjrzenie się sprawie, a teraz wielce oburzony i "do poczytania" komentarz jakiegoś oiio z wykopu. No wybaczcie, skoro "tak dobre wnioski" mam ja, to aż mnie bierze przerażenie jaki poziom researchu musi być w pzpn, ekstraklasie sa, komisjach licencyjnych itp. A i dziennikarze obudzili się dopiero jak Wisła znalazła się na skraju upadku i tylko Jadczak realnie zajął się sprawą zanim na dobre wybiło szambo. Bawi mnie, że wpis na mirko tak się rozlał po sieci. Szczególnie, że nie ma w nim nic odkrywczego.

#pilkanozna #wislakrakow
oiio - Widzicie jaką szychę macie na mirko? Zostałem już obwołany prezydentem Wrocław...

źródło: comment_sLxbFRewi1azBbvn40DRDfI4IHzsTbPi.jpg

Pobierz
  • 63
  • Odpowiedz
@oiio Akurat jestem z Warszawy więc mam kawałek, ale jeśli na jednym turnieju miałyby się spotkać Kartofliska, KTS Weszlo i Wy, to nie będę mógł nie przyjechać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
nie będę mógł nie przyjechać


@Kubul: No musisz! Zobaczysz, jeszcze będziesz z tej Warszawy co weekend zasuwał na nasze mecze :D Zbyt fajni ludzie się za to biorą. Będzie wesoło ;)
  • Odpowiedz