Wpis z mikrobloga

Widzicie jaką szychę macie na mirko? Zostałem już obwołany prezydentem Wrocławia, pracownikiem Weszło i PZPN, prawą ręką Filipiaka, członkiem Komisji Licencyjnej, oraz przedstawicielem bojówek wielu klubów. Tak się robi karierę, żadnej pracy się nie boję. Jutro ma udostępnić ten wpis Łysy z UEFA, więc wiecie - tam też mam wtyki ;) Zabawne są te wszystkie domniemania :) Niektóre są oczywiście żartami, ale jak widzę starego dziadka, który twierdzi zupełnie poważnie, że ten wpis to spisek, a ja jestem lobbystą z Wrocławia, który przekupił Bońka, aby nakłaniać do kupna Śląska - to jestem rozwalony na łopatki. Tak właśnie powstają teorie spiskowe :D

A tak poważnie, to 100 powiadomień z samego rana mnie nieco przeraziło. Już myślałem, że jednak wczoraj piłem i coś odwaliłem, a tu tylko twitt Zibiego. Dla mnie trochę smutne, że powołuje się na jakiegoś anona z sieci, a sam miał możliwości reagowania wcześniej. Fajnie się o wszystkim opowiada post factum i wchodzi w sprawę dopiero jak jest na pierwszych stronach gazet. A przecież temat krąży jeszcze od końcówki rządów Cupiała. Tyle lat na przyjrzenie się sprawie, a teraz wielce oburzony i "do poczytania" komentarz jakiegoś oiio z wykopu. No wybaczcie, skoro "tak dobre wnioski" mam ja, to aż mnie bierze przerażenie jaki poziom researchu musi być w pzpn, ekstraklasie sa, komisjach licencyjnych itp. A i dziennikarze obudzili się dopiero jak Wisła znalazła się na skraju upadku i tylko Jadczak realnie zajął się sprawą zanim na dobre wybiło szambo. Bawi mnie, że wpis na mirko tak się rozlał po sieci. Szczególnie, że nie ma w nim nic odkrywczego.

#pilkanozna #wislakrakow
oiio - Widzicie jaką szychę macie na mirko? Zostałem już obwołany prezydentem Wrocław...

źródło: comment_sLxbFRewi1azBbvn40DRDfI4IHzsTbPi.jpg

Pobierz
  • 63
  • Odpowiedz
@bolec_po_boku: Nie, bo wchodzę już w jakieś struktury, a ja tego nie lubię. Wolę budować własne. Gdybym był miliarderem to bym się mógł bawić, ale przy moich finansach nie chcę się kopać z nikim. Byłoby mnie stać na taką Polonię Warszawa przykładowo, ale to też same problemy. Lepiej powolutku, ale z gracją i na swoim.
  • Odpowiedz
Dlatego w ciągu dwóch lat najprawdopodobniej założymy własny i start od B klasy. Bez kupowania licencji, bez sztucznego pompowania. "Młody" jeszcze jestem, czasu jest mnóstwo.


@oiio: Imo najlepsza metoda żeby mieć spokój od różnego rodzaju imbecyli, w dodatku myślę, że trochę marzenie każdego kto bardziej interesuje się piłką ;)
Jak dojdziecie do poziomu gdzie stwierdzicie, że przydałby się wam rzecznik prasowy/osoba od social mediów to ja jestem jak coś ( ͡
  • Odpowiedz
@bolec_po_boku: Docelowo Ekstraklasa, ale za 10/12 lat. Nie mam zamiaru kupować żadnego klubu po prostu. No chyba, że trafiłby się taki w bliskiej mi okolicy grający w okręgówce, czy IV lidze, który ma na własność boisko i tereny, żeby nie trzeba było walczyć z miastem o możliwość rozbudowy. A tak wolę poświęcić parę lat, kupić działki na własność, zrobić boiska, budynki klubowe i w miarę awansów rozbudowywać "stadion" na swoim, a
  • Odpowiedz
Póki co jest poszukiwanie odpowiedniego terenu do wykupienia, żeby w przyszłości nie było problemów z rozbudową, żeby był dobry dojazd itp.


@oiio: Macie zamiar budować własny obiekt od zera czy kupić jakiś do remontu i ew. rozbudowy?
Nie wiem z jakiego regionu Polski jesteś/cie ale wydaje mi się, że Warmińsko-Mazurskie, północna część Zachodnipomorskiego czy Lubuskie to regiony szczególnie ubogie w drużyny piłkarskie na poziomie gdzie dość łatwo byłoby zdobyć kibiców bo
  • Odpowiedz
@bolec_po_boku: Żaden Lipsk, aż tyle hajsu nie mamy ;)

@Bartoni: Niestety, ale na 100% będzie to południe Polski. Bliskość inwestycji i swoboda bycia na bieżąco w klubie jest kluczowa. Także wszystko od Warszawy wzwyż odpada.

Lubuskie jest już bardziej prawdopodobne, chociaż szanse oceniłbym na 1/100. Najbardziej wszystkim nam odpowiada Dolny Śląsk. (znowu mi wypomną Wrocław, a ja nie jestem z tego regionu ;))

Raczej budowa od zera. To jest o
  • Odpowiedz
@bolec_po_boku: To póki co obserwuj i czekaj. Nie mówię, że to na pewno będzie tam, ale jak będzie to się dowiesz. Realnie półtora roku jeszcze do biednego startu na klepisku w B klasie ;) Czas jest.
  • Odpowiedz
@bolec_po_boku: To jak coś to wpadaj na mecze ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jedną z pewnych już rzeczy jest to, że żarcie będzie w cenie biletu - do oporu. Takiego mam dużego gastronoma wśród wspólników :P Czym innym zdobyć kibiców jak nie grillowaną kiełbą :D
  • Odpowiedz
@oiio: Dobra, ja Ci kibicuję i życzę sukcesów. Bardzo bym chciał abyś ze swoim projektem przepchnął się do ekstraklapy, to będzie cholernie trudne. Nie tylko ze względów sportowych.

Za 10 lat zawołam wszystkich plusujących ten wpis i mówię - sprawdzam! ( ͡° ͜ʖ ͡°). Chcesz być wołany to pluśnij.
  • Odpowiedz