Wpis z mikrobloga

Mam plan zemścić się na #rozowypasek lvl 25. Czemu?


Spotkałem ją na domówce u starego znajomego. Dziś trochę pewniejszy siebie, ale stare uczucia się obudziły. Postanowiłem, że pogram z nią. Przykleiłem uśmiech szczęśliwego faceta, przysiadłem się i nawijam do niej. Umówiłem się na spotkanie, 3 za mną. Relacja typowa - seks układ.
Plan:


#tinder #sympatia #podrywajzwykopem #logikarozowychpaskow #zemsta #zwiazki Wołam @janusz_pol co o tym myśli.
  • 230
@boltzmann Ten pomysł, żeby zostawić jej kilkadziesiąt złotych i powiedzieć, że więcej nie jest warta jest chyba najlepszy. Musisz zniszczyć jej pewność siebie.

Nie słuchaj, że jesteś słaby z powodu chęci zadośćuczynienia za twe krzywdy. Jak tego nie zrobisz, to i tak będziesz słaby. Gdy się zemścisz, to przynajmniej coś z tej "słabości" będziesz mieć.

Zemsta to prawo dane ci od losu, nie zmarnuj go. Zobacz, jak pięknie zemścił się cesarz Bazyli
@zagadkowamakrela: Daj mi magiczną formułę na odczarowanie. Wiesz, że nigdy nie wygra się z przegrywem? Można nabrać pozytywnych doświadczeń z dupami, ale te nagatywne i tak pozostaną. Można się pogodzić i powiedzieć sobie: "no bolcman takie są kobiety. Raz będzie fajnie, raz będzie niefajnie".