Wpis z mikrobloga

Mam plan zemścić się na #rozowypasek lvl 25. Czemu?


Spotkałem ją na domówce u starego znajomego. Dziś trochę pewniejszy siebie, ale stare uczucia się obudziły. Postanowiłem, że pogram z nią. Przykleiłem uśmiech szczęśliwego faceta, przysiadłem się i nawijam do niej. Umówiłem się na spotkanie, 3 za mną. Relacja typowa - seks układ.
Plan:


#tinder #sympatia #podrywajzwykopem #logikarozowychpaskow #zemsta #zwiazki Wołam @janusz_pol co o tym myśli.
  • 230
Poza tym te szkolne szlaufy to najczęściej zagubione dziewczynki ktore po szkole wracają do matki, 5 rodzeństwa i konkubenta matki który ich nie akceptuje. Nie mają w domu miłość ani uwagi wiec próbują ją zdobyć za wszelką cenę.Poza tym te szkolne szlaufy to najczęściej zagubione dziewczynki ktore po szkole wracają do matki, 5 rodzeństwa i konkubenta matki który ich nie akceptuje. Nie mają w domu miłość ani uwagi wiec próbują ją zdobyć
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@boltzmann: Ja się zastanawiam, czy to jak Cię wtedy traktowała nie wynikalo czasem z zainteresowania Tobą, w sumie z tego co napisałeś wynika, że łatwo Ci z nią teraz poszło. Może jej się podobałes i w ten głupi, dziecięcy sposób próbowała zwrócić na siebie Twoja uwagę. Dzisiaj jesteś pewniejszy siebie, zachowaj się jak facet i porozmawiaj z nią o tym. Może się okazać, że tak naprawdę podkochiwala się w Tobie. Czy
@boltzmann: Uważaj bo jeszcze cie pozwie o gwałt, jak #!$%@? to może tak zrobić. Jak chcesz jej zrobić na złość to przy świadkach typu zostawiasz ją z rachunkiem w drogiej restauracji a nie że jesteście sam na sam i coś #!$%@?.
@boltzmann nie bierz tych bzdur co piszą do siebie. Ja myślę, że jej się należy. #!$%@?ła Ci nastoletnie życie i sprawiła że czułeś się jak gówno. Po 3 miesiącach czy 12 latach nie zapomina się o tym, że ktoś zrobił coś okrutnego. Czasami samosąd jest potrzebny. Zrób to co uważasz, że da Ci największą satysfakcję, ale ja osobiście zrobiłbym coś takiego, że powstydziłaby się powiedzieć nawet przyjaciółkom. Tak, żeby miała wstyd przed
@boltzmann też miałem taką w gimbazie. Teraz wystarczy mi że czasem widzę jej profil na fb. Laska od skończenia licbazy, czyli już ponad 10 lat siedzi w UK. Urodziła trójkę dzieci jakiemuś patosebkowi z polszy. Roztyła się, że wygląda tak komicznie że nie wytrzymuje. Dzieciaki jakieś takie zdeformowane, pewnie fas od ojca. A z tego co wiem od wspólnych znajomych to z domu w UK nie wychodzi bo dalej nie nauczyła się