Wpis z mikrobloga

Mam plan zemścić się na #rozowypasek lvl 25. Czemu?


Spotkałem ją na domówce u starego znajomego. Dziś trochę pewniejszy siebie, ale stare uczucia się obudziły. Postanowiłem, że pogram z nią. Przykleiłem uśmiech szczęśliwego faceta, przysiadłem się i nawijam do niej. Umówiłem się na spotkanie, 3 za mną. Relacja typowa - seks układ.
Plan:


#tinder #sympatia #podrywajzwykopem #logikarozowychpaskow #zemsta #zwiazki Wołam @janusz_pol co o tym myśli.
  • 230
@boltzmann mam lepsze, rozkochaj ja w sobie zaciągnij do łużka udając że związek na poważnie i po 2-3 tygodniach oświadcz jej ze niestety los zbyt wielu ludzi od ciebie zależy i mimo że serce ci pęka musisz wybrać los większości niż jednostki.


bziknij, po czym od razu się ubierz, zostaw na stole 50 zł i wyjdź. To chyba będzie najmocniejsze


@Slanina: Niech to przynajmniej nagra telefonem, dyktafonem etc. Pójdzie na policję i powie, że została zgwałcona ( ͡º ͜ʖ͡º)
@boltzmann: jeśli musisz to robić to znaczy, że tego nie przepracowałeś ¯\(ツ)_/¯ twój wybór, ale najlepiej byłoby olać dziewczynę po prostu, po co ty masz sobie mieszać w głowie teraz, bo na bank po wszystkim nie będziesz czuć się ok, tylko wciąż będziesz analizować, etc. Ja jak widzę kolesia, który w liceum mi sporo krwi napsuł po prostu zlewam go, bo nie jest wart nawet 5 sekund mojego zainteresowania ¯\