Wpis z mikrobloga

Gadałem sobie dzisiaj z kumplem i on stwierdził, że gdyby go dziewczyna czy żona zdradziła i zaciążyła z kimś innym to i tak by jej wybaczył i wychował dziecko jak swoje xDD. Powiedziałem mu, że jest debilem, ale on uważa, że każdy prawdziwy facet by tak postąpił. (no chyba #!$%@? nie). Jestem ciekawy waszego zdania, jak wy byście zareagowali?

taguje #przegryw bo kolega to desperat ogólnie #ankieta #pytanie #kiciochpyta #zdrada #zwiazki #logikaniebieskichpaskow

Czy wybaczył byś partnerce zdradę i wychował dziecko jak swoje?

  • Tak 5.7% (25)
  • Nie 87.5% (386)
  • Nie wiem 6.8% (30)

Oddanych głosów: 441

  • 42
  • Odpowiedz
@iRickGrimes: Źle przeczytałem, jeżeli dziecko nie moje i to podejrzewam to wypieram się ojcostwa i sądownie dążę do ustalenia - jest na to 6 miesięcy od urodzenia. Jeżeli moje to płacę. Jeżeli minął ustawowy czas to niestety w PL nic nie zdziałasz i tak musisz płacić, wtedy rozwód i ew. myślisz co dalej, żeby nie płacić np. wyjazd z PL, a jak się nie da to niestety bulisz i nie masz
  • Odpowiedz
@NorskArisk: Gdyby to był gwałt to ja bym się nie rozwodził, ale dążył do tego, żeby dziecko nie było uznane jako moje, tak na przyszłość, a gdyby udało się ustalić tożsamość prawdziwego ojca to jeszcze bym dążył, żeby to on płacił alimenty.
  • Odpowiedz
@iRickGrimes: Wiesz, jaj mu nie utną, ale do pierdla trafić zawsze może. A alimentów bym nie odpuścił i najważniejsze nie uznawać dziecka, bo gdyby kiedyś się zdarzyło, że się będziesz rozwodził to zawsze 1 mniej do płacenia.
  • Odpowiedz
@NorskArisk Ciekawe, czy to samo powiedziałbyś swojej dziewczynie, gdyby została zgwałcona. "Wiesz, dla mnie gwałt, to tak jakbyś sama się chętnie nadziała na innego bolca".
  • Odpowiedz
@iRickGrimes: Cholera znowu zrobiłem błąd. Założyłem że słabo zarabia a mi by było szkoda samego dzieciaka xD
Ale w sumie...przecież jeszcze mógłbym sobie ułożyć jakoś życie. W sumie może i masz racje. Musiałbym to głębiej przemyśleć ;-)
  • Odpowiedz
@iRickGrimes: W sumie zależy od sytuacji, ale w 99% przypadków nie.

Jednak jestem w stanie sobie wyobrazić sytuację, gdzie dziewczyna miała chwilę słabości i jednorazowo po pijaku skusiła się na Chada, a potem wypłakiwała oczy. Sam kiedyś coś takiego #!$%@?łem (skusiłem się na Stacy), więc wiem, że takie chwilowe zaćmienia umysłu się zdarzają i jeżeli uznałbym, że szczerze tego żałuje a ten gościu to był po prostu jakiś dobrze wyglądający random
  • Odpowiedz