Wpis z mikrobloga

@whoamix: Nie wiem o co dokładnie,ale stary Kot miesza szczególnie ma pretensje do Żyły i Horngacherra, że za mało współpracuje z trenerami klubowymi, może to jest plotka tylko,ale coś chyba jest na rzeczy.
@MrSzegerege: Za Kruczka byłó różnie, wiesz. My mamy już ukształtowanych skoczków, a następców brak.Oczywiście może się to zmienić,skoki takie są,ale zauważ to jak wielu przepadło w kadrze B.
@MrSzegerege: Może tak,a może nie. Tutaj jest brak pomysłu i wychodzą te całe układziki. To musi być system,a jego brak. Kadra juniorska i B są źle prowadzone. W skokach jest duży czynnik losowy,obym się mylił,ale rozmawiam często z ludźmi z ski jumping pl,skoki narciarskie pl( dziennikarze), ogólnie z osobami kręcącymi się przy skokach i mówiąe w PZN robi sie kółko wzajemnej adoracji.
@MrSzegerege: Z Tajnerem i gwiazdorem Rafałem Kotem. Gość podobno zaczął wtrącać się w metody Horngacharra. Spójrz na kobiece skoki. Skakały dwie dziewczyny bez talentu,a jak pojawiły się jakieś dziewczynki z talentem,( przebiła sie chwilę Rajda) to zaraz przepadły. Nie miały też gdzie trenować i były traktowane jak maskotki cyrkowe.Ziobro wyskoczył trochę jak filip z konopi i uderzył w złym momencie i do nieodpowiednich ludzi. Zresztą w polskim sporcie zawsze winny, słusznie
@MrSzegerege: Owszem to ploty ,pewnie cos tam było. Ale buta Kota i dziennikarzy TVP irytuje.Niestety mamy dziwną mentalność i nie potrafimy często utrzymać wielkiego poziomu.
Z Tajnerem


@fm08: to niepopularna opinia, ale Tajner nie jest nawet w połowie tak zły jak większość go maluje. Nawet pomijając to, że zarówno jako selekcjonera jak i prezesa bronią go wyniki kadry skoczków, typ ma tendencję do podejmowania odpowiednich decyzji (wybór Kruczka, wybór Hongachera, wsadzenie fizjologa do kadry. Pamiętam, że gdy wydawało się, że Hannawald już ma pewny puchar świata, a Małysz zaczyna dołować, dał Małyszowi "wolne" na treningi przed
@Micro-Jet: Ja też nie demonizuje Tajnera. Nie był złym trenerem, jak jego syn nie był najgorszym skoczkiem( był kiepski,nawet bardzo,ale byli gorsi jak np.Krystian Długopolski). Moim zdaniem familia kotów zbyt dużo ma do powiedzenia. Fajnie ze są wygadani na wizji,ale Kot obrósł w piórka niesamowicie.