Wpis z mikrobloga

Od pewnego czasu zastanawiam się nad realizacją fantazji erotycznej. Zanim jednak uprzedzicie się co do typu, proszę o zrozumienie. Marzy mi się prymitywny i dziki #seks podczas którego mógłbym poniżać i poniewierać dziewczynę. Krótko mówiąc chciałbym, aby poczuła się jak szmacisko i worek na sperme. Tak dobrze przeczytaliście i sam zastanawiam się skąd taka chora fantazja. Czy mam kogoś z kim mógłbym zrealizować moje nazwijmy to "marzenie"? Niestety nie aczkolwiek w pracy znam pewną dziewczynę, która byłaby do tego idealna. Cicha, przeciętna szara myszka, nigdy nie ma własnego zdania, ciągle wydaje się być "przestraszona" i brak jej asertywności. Myślę, że gdybym zaproponował jej spotkanie, a może lepiej - randkę z kolacją i wizytą u mnie na noc zgodziłaby się. No i tak siedzę z piwkiem w ręku i zastanawiam się czy mówić czy nie. Przypuszczam, że dla niej byłaby to zdecydowanie atrakcja zwłaszcza, że w pracy nie dostaje żadnej atencji i z tego co wiem, jest samotna. Trochę taki #przegryw wykopek w wersji żeńskiej. Z urody takie 5/10 ani brzydka ani ładna, no przeciętna. Jak myślicie zaproponować czy szukać gdzieś indziej - jak tak to gdzie? Z dziwką nie wiem czy bym się zrajcować, bo jednak dziwka to dziwka wiecie o co kaman.
Tak w ogóle lubicie takie szare myszki czy wolicie dynamiczniejsze dziewczyny? Ja generalnie wolę te dynamiczniejsze jednak takie lubią ostry seks więc nici z prymitywizmu i poniżenia, przynajmniej tak mi się zdaje
#rozowepaski #oswiadczenie #marzenia #niebieskiepaski #codziennysynbozy #pytanie
  • 10
@romek48372: Podoba mi sie twoja fantazja erotyczna ale zeby ja wykonac musialbys byc mega milionerem i przekupic taka kobiete do tego albo miec jakas kolezanke w ktorej macie naprawde luzne relacje miedzysoba i bylaby wstanie to zaakceptowac. Innej drogi nie ma chyba.
@romek48372: . Cos pomniejszego przejdzie w zwyklym zwiazku. Co do laski ktora upatrzyles...dobrze kombinujesz z tym ze to laska z pracy. I sa z tego problemy pozniej. Net lub kluby tematyczne twoim przyjacielem beda q tek kwestii. Jaralo mnie cos podobnego lub bardziej ostrego. W ciagu 3 miesiecy juz prawie to przeszlo.
@romek48372: dowiedz się czy lubię Greya. Znam taką szarą myszkę. Spokojna, cicha, uwielbia Greya. Mogę z nią robić co zechcę, a ona jest szczęśliwa, że może mi służyć za worek na spermę. Powodzenia :)