Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 241
1. Spanie w łóżku przez całą noc - jest.
2. Uruchomienie wbudowanej syreny o 3 rano - jest.
3. Uruchomienie protokołu 'lizanie twarzy i włosów' o 3.30 - jest.
4. Zrzucenie czegoś i udawanie że się śpi obok - jest.
5. Bieganie jak #!$%@? bez celu und użycie mojego brzucha jako elementu skoczni - jest.
6. Pójście spać gdy wszyscy wstaną - jest.

A to dopiero 3 dzień z nim :-D

#kitku #pokazkota #zwierzaczki #koty #koty #mainecoon #kottybalt
raven4444 - 1. Spanie w łóżku przez całą noc - jest.
2. Uruchomienie wbudowanej syren...

źródło: comment_uiZmx6YTYB6NUTMI5XeZFINEsy1XitTE.jpg

Pobierz
  • 47
  • Odpowiedz
@Deska_o0: akurat jest z pewnej hodowli zarejestrowanej w FIFE, rodzice z tytułami championa, rodowód etc. Ale domyślam się skąd wątpliwości, niektóre maine coony mają specyficzny wygląd.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@raven4444: Ziomek, to tylko 1 sztuka. Ja mam takie 3 i bywały akcje nie z tej ziemi. Na szczęście się już nauczyły, że noc jest od spania, choć zdarzy się którejś o 5 rano zabawką po mieszkaniu miotać, a skocznia z brzucha to w sumie norma, bo po co się podnieść z panci spokojnie, jak można się zerwać i wykonać skok na 2 metry XD
  • Odpowiedz
@raven4444: My z różowym (no dobra w sumie to ja to forsowałem, bo jej było żal () ) kociaka wychowaliśmy tak, że nie spał w ogóle z nami i nie truł nawet pod drzwiami, a jeśli już to pomiauczał 5 minut i wracał spać. Dzisiaj jak jest już dorosłą kotką, raz jej pozwalamy spać z nami (budzi nas o 5:30-6), raz śpi sama (jak musimy się wyspać).
  • Odpowiedz
@raven4444: pierwsze dwie, trzy noce, daliśmy jej spać z nami bo się bała. To było takie śmieciowe kitku, wykąpane i odrobaczone ale praktycznie pierwszy kontakt z człowiekiem. Jak już się zaaklimatyzowała, to zwyczajnie zostawialiśmy ją na posłaniu i jak szła za mną do sypialni brałem na ręce, odnosiłem, mówiłem "zostań" i dawałem liznąć pastę przysmak. W sumie to takie przeniesienie szkolenia psa, ale tutaj przyniosło efekt, że nie stała pod drzwiami.
alvaro1989 - @raven4444: pierwsze dwie, trzy noce, daliśmy jej spać z nami bo się bał...

źródło: comment_g24WQVBXc1O1LYYbTsUko9QxJgpkZ13r.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@raven4444: skąd masz pościel :) ? a btw. nie wiem co komu szkodzi spanie z kotem "w nogach" łóżka, przecież to czyste zwierze zajmujące minimum powierzchni. teraz jest mały i walnięty, ale się ogarnie, komentarze typu: wynosić na własne posłanie, budzić jak śpi w dzień etc. są z deka nienormalne :D tzn. rozumiem zimny chów, ale what's the point? jak kot będzie chciał się zdrzemnąć, to będzie miał w dupie narzucany
  • Odpowiedz
@earlyevening: ja tam nie mam problemów z tym że wskakuje do łóżka czy coś. To też nie mój pierwszy kot więc już wiem co filtrować ;) a pościel jest z Ikei - pościel z lyocelu.
@NAZZZ: to jest dokładnie rasa Maine Coon, ciężko ją pomylić z inną bo to olbrzymy. Ten ma 15 tyg i już rozmiar dachowca.
  • Odpowiedz