Wpis z mikrobloga

@borjaki: Do grania? XDDDD

@nbzp: Do grania OLED tak średnio, jak rozważasz Samsunga to też tylko i wyłącznie model Q9 - najlepszy LCD na rynku. Od C8 chyba już bym wolał wspomniane Sony AF8 albo Philipsa OLED803.
@fordern oczywiscie ze C8 jest zajebisty do grania, widać że nigdy nie miales styczności z tym telewizorem skoro walisz tu "XD". Input lag na poziomie 21ms w 4K w trybie gra i z wlaczonym HDR .
@borjaki: OLED, a z tym telewizorem mam styczność częściej niż Ci się wydaje, podobnie jak z innymi OLEDami, i wiem co potrafi, a z czym radzi sobie gorzej. I myślę, że nawet lepiej niż ty.
@Griffith bez przesady mialem wczesniej plazme Samsunga(seria8) ktora tez miala sie wypalac, dozyla wymiany na Oleda, ktory ma przeciez tez zabezpieczenia przed wypalaniem
@fordern no i co Twoim zdaniem dyskwalfikuje go jesli chodzi o urzadzenie do gier? Bo ja uzywam z xbox one X i nie widze problemow. Przesiadalem sie z plazmy Samsunga (seria 8) i nie wyobrazalem sobie zebym mial zamieniac plazme na LCD pod marketingowa nazwa QLED
aktualnie najbardziej rozważam jednak samsunga Q9, jako że ma bardzo mały input lag, upłynniacz (pseudo 60fps), 1 kabel all in, ładny pilot i tizena,
C8 za to miał akcelerometr w pilocie, webOS i tez spoko input lag.
Ale ostatecznie boje sie OLEDa i wypalenia jak bede cisnela w kolko te same gry
@nbzp: W obecnych generacjach matryc wypalenia nie są już aż takim dużym problemem przy normalnym użytkowaniu, bardziej kwestia jest w jasnościach, i samej obróbce obrazu. LG firmuje się super ultra procesorem Alfa9, który w praktyce nie robi żadnej różnicy, i zostaje z tyłu za konkurencją. Najjaśnjejszy oled to to też nie jest, bo wg hdtvpolska przebił ich Philips 903.

Do grania najlepszy jest Q9.