Wpis z mikrobloga

@MojWujaaa: W pełni się z tobą zgadzam, niestety nie wiem czy takie zachowanie to indoktrynacja czy zwykły debilizm, ale mam podpowiedź, takie zachowanie dotyczy w większości monoteistów i ogólnie wiar objawionych( choć nie do końca o dziwo pastafarianie są spoko). Wierzeń na ziemi jest grubo ponad setka, ale akurat ten z broda na chmurce to pewniak xD
@MojWujaaa

no chodzi o to że może oznaczać różne rzeczy. Równie dobrze może to być kosmita z innego wszechświata który dysponował taką technologią że stworzył dla beki ten świat i to jest bóg, czyli siła stworzycielska.


Otóż to. Cokolwiek by to nie było to po co w to "wierzyc" i się do tego modlić?
Nie, to nie może być ani brodacz ani kosmita. To że na ziemi jest życie to zbieg okoliczności, szansa na to jest minimalna, więc przypisywanie wszystkiego kreacjonizmowi to XD pambuk zrobił sobie życie na jednej planecie, ale jesteśmy wyjątkowi. Pępek #!$%@? świata. Otwórzcie oczy to może ten kraj przestanie być takim ciemnogrodem
@MojWujaaa: mam znajomego na fb, zagorzał ateista, cały jego fb zawalony kościołem, religią, itp. Typ dostał paczkę z Caritasu, to na znak protestu, na żywo, na fb wkrętarką rozwiercił mikołaja xD
NO nie wiem, może ja jestem jakiś dziwny, ale jak coś mnie nie interesuje, to po prostu tym się nie interesuje i tyle albo aż tyle.
Mam też znajomego, takiego katolika z krwi i kości, zgadnijcie? człowiek żyje swoim życiem,