Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Powiedzcie mi co mam robić. W wakacje poznalam chlopaka, z bliskiego otoczenia, wspólni znajomi, szkola etc. Od razu nawiazalismy kontakt, wspolne tematy, dyskusje, nawet mini zwierzenia, ale probleem lezy w tym, ze on jest anty nastawiony do wszystkiego, piszemy, czasem pogadamy w szkole, ale on ciągle narzeka na wszystko. Chcialabym czegos wiecej niz kumple. Niby daje mu do zrozumienia, poświęcam mu uwagę, zartuje, ale #!$%@? niedlugo kończymy szkole, nie wiem co robic. Z jednej strony bym mu powiedziała, ale boje sie, ze sie #!$%@? wszystko i wyjde na idiotke, a z drugiej strony mam nadzieję ze mi przejdzie.. ( od wakacji wpadłam po uszy) pomocy co powinnam zrobić? Jakies sposoby czy lepiej odpuscic?
#chlopak #relacja #cringe

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
  • 6
@AnonimoweMirkoWyznania: a to mudi byc odrszu zwiazek? Czesto ludzie po prpstu sie spotykaja i naturalnie staje sie to związkiem? Poza tym myslisz ze warto byloby byc z kims kto ma na ciebie #!$%@? i sie z ciebie smieje? Jesli chcesz z nim czegos wiecej, podoba ci sie to zrob cos z tym bo za pol roku bedziesz tu pisac ze mialas okazje i nic z tym nie zrobilas. Rownie dobrze mozesz