Wpis z mikrobloga

@wqdqweff: już wiem ze jesteś biedny i do tego pewnie niezbyt rozgarnięty życiowo. nie mówiąc już o kulturze osobistej którą wynosi się z domu i nie można jej kupić. Chcesz coś jeszcze dodać?
@cerastes: Jako fanatyczka marmuru (pół mieszkania #!$%@? marmurem najlepsze!) rozumiem zachwyt nad tym wzorem i to, że chcesz mieć takie ściany. Z drugiej strony rozumiem też stanowisko (ale nie niemiłe odzywki! ( ͡° ʖ̯ ͡°)) @wqdqweff, bo ja z wielu rzeczy w mieszkaniu zrezygnowałam (np. w kuchni będę mieć granitowy blat zamiast marmurowego), byleby tylko skorzystać z naturalnych materiałów. Ale wiadomo, że marmurowa ściana to co
@cerastes: Rzucam hasło spiek kwarcowy lub gres wielkoformatowy. Klei się do ścian, zabudów meblowych, robi się z tego blaty, co tylko chcesz. Ceny są różne w zależności od formatu. Efekt da się uzyskać zadowalający nawet przy płytach gresowych 60x120 (wtedy cenowo wychodzi ok - np. Tubądzin Pietrasanta w sklepach internetowych). Formaty są też 120x120, 120x240 itp. Jeśli nie musi być wzór marmuru tylko jakiegoś innego kamienia to również istnieje coś takiego
shellycat - @cerastes: Rzucam hasło spiek kwarcowy lub gres wielkoformatowy. Klei się...

źródło: comment_O5vfPtbG8HtDvgJ2OvfsuN5PoVslJ04F.jpg

Pobierz
@picard3: znasz jeszcze jakieś puste slogany którymi się obrzucacie z ojcem januszem przy obiedzie?

WINA LEZY ZAWSZE PO SRODKU, HEHE, SYNEK

oczywiście, że o gustach (chociaż brak gustu to coś jeszcze innego) się dyskutuje, kretynie.