Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Te wszystkie rozowe paski, normiki i biale rycerzyki w ogole nie rozumieja o co biega w #klaudiusz . Wszyscy dobrze wiemy, ze twarz jest najwazniejsza rzecza, nikt tego nie neguje, poza normikami natarczywie wciskajacymi nam bajki, ze liczy sie charakter i ze przegrywamy przez niego a nie twarz. Klaudiusz wlasnie to udowadnia. Wiekszosc z nas to max 5/10 i jedyne co nam pozostaje to zostac jakims orbiterem laski co ma 500 kandydatow na partnera, a wybierze i tak klaudiusza. My nie chcemy wokol was orbitowac, zabiegac o was itd, chcemy jak Klaudiusz, ze cokolwiek napiszemy i zawsze jest to super, albo ze wy same piszecie do nas. Sam mialem tindera i w ciagu miesiaca zebralem 20 par, wokol kazdej oczywiscie musialem orbitowac, jasnie ksiezniczki odpowiadaly zdawkowo, same oczywiscie nie pisaly pierwsze. Bedac Klaudiuszem same by pisaly i ciagle wyrazalyby zainteresowanie.

Notorycznie wciskacie tez nam jakas historie o mitycznym karle co posuwa modelki, nawet jakby to byla prawda to jakim kosztem. Typ by musial odstawiac cuda na kiju, zeby zaimponowac rozowej, a Klaudiusz tylko spojrzy na jakas i ta ma mokro w gaciach. W ogole sie nawet nie oplaca nadrabiac cokolwiek charakterem. Lepszy juz jest blackpill. Odciac sie od tego raz na zawsze i pogodzic z przegranym zyciem. A nie orbitowac wokol polki, ktora pewnie cie zdradzi z klaudiuszem przy 1 okazji.
#tinder #przegryw #rozowepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
  • 45
  • Odpowiedz
OP: @taktoto

jak nie jest zainteresowana to po daje w prawo na tinderze? nie jestesmy lepsi, jestesmy gorsi, on ma twarz, moze wiec wszystko. Charakter sie i tak nie liczy.

@feynix jak ci sie nie podoba oznaczanie to nie pisz swoich wysrywow, a skoro je piszesz to licz sie z tym, ze bedzie odpowiedz. Ewidentnie myslenie do twoich mocnych stron nie nalezy. I skoncz pisac bajki, ze tinder to cos innego
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: więc brawo juz poznałeś prawde i wyrwałeś sie z matrixa bredzącego o charakterze. Owszem charakter ma znaczenie jak laska ma do wyboru dwóch przystojniaków. Chodź prawdopodobnie prześpi się z obydwoma.

Masz szanse u tych którym minęło 30 lat jeśli będziesz przy kasie i stałych dochodach. Wtedy one już chcą stabilizacji, której nie da im prawdopodobnie Klaudiusz. Wiem, marne pocieszenie ale tak wygląda ten świat. Albo akceptujesz reguły i grasz w
  • Odpowiedz
OP: @kabonn to nam sie wciska ciagle bajki, ze liczy sie charakter. Klaudiusz udowadnia co innego. I nie pisze nic o tym czy jest to moralne, to w ogole temat na inna dyskusje.

@annaroth jestem od ciebie starszy smieszny i to nie jest zadna imaginacja. Jestes ladny to od malego kazdy cie lubi, kazda cie pragnie. Jestes brzydki to masz #!$%@?. Ja juz sie poddalem i mam w to #!$%@?. Nie
  • Odpowiedz
OP: @pijekubusplay

Nie mam ochoty w tym wiecej uczestniczyc. Kobieta nic od siebie nie daje i tylko ma wymagania. A betabankomatem dla matki z dzieckiem na pewno nie zostane.

@taktoto

Pisalem normalnie, ale to one prawie nic nie odpisywaly, to one mialy roszczeniowe podejscie, ze trzeba do nich napisac super kreatywny tekst, ciagle podtrzymac rozmowe, byc super ciekawym czlowiekiem, zaprosic je w ciekawe miejsce a nie byle knajpke, oczywiscie za nie
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: to jest komletne nieporozumienie..

Jak dziecko we mgle, do rodziców też masz pretensje, że święty Mikołaj nie istnieje?

Jak idziesz na śniadanie w pracy i siadacie w kilka osób to też im #!$%@? takie bzdury jak tutaj? Przecież świata wirtualny tak bardzo podobny do tego rl no nie? No nie ma różnicy jak ktoś się zachowuje i ci wypisuje w necie a jaki jest na rl.

To fajna sobie postawę
  • Odpowiedz
@marcinkovvsky:
Bo związek nie opiera się tylko na wyglądzie,facet musi być w stanie udźwignąć masę fochów, manipulacji, testów, przykrych sytuacji, osoba ze słaba psycha po miesiącu dostanie depresji - niezależnie od tego czy wyglądasz jak Klaudiusz czy tak brzydko jak autor postu.

Typ ma jakieś chore doświadczenia i wizje XD
  • Odpowiedz
OP: @taktoto

Przestalem juz uczestniczyc w tej #!$%@? grze. Marnowanie czasu, pieniedzy i nerwow. A temat nie jest o tym.

@marcinkovvsky ty myslisz, ze ja podbijalem do 10/10? zyjemy w czasach hipergamii, dzis 5/10 facet moze co najwyzej miec 2/10 rozowa. 50 lat tmeu bylo jak piszesz, ze 5/10 mial 5/10 itd. A reszta tego co piszesz tylko udowadnia, ze nie warto. Ja mam byc super silny, ciekawy, z pasja, kasa
  • Odpowiedz
Tinderówki baitują mirasów, bo jak już Klaudiusz zapłodni komóreczkę, to ktoś musi to dziecko utrzymać. Najlepszym kandydatem do tego będzie - doceniający każdy okruch ze stołu zwanego życiem - miras 5/10. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@pijekubusplay: @Kabonn: ja tam dałem sobie spokój ale poszedłem w zupelnie inną stronę..tzn w sponsoring i roksa. Za 6 dni stuknie mi 24 lata. Po pierwsze jestem jakies 5/10 , moze 6/10 ale to w dzisiejszych czasach za mało . Po drugie i tak nigdy nie potrafiłem rozmawiać z prawie zadną dziewczyną Wiec wiadomo, szanse zerowe. Teraz pobawie sie w spotkania sponsorowane i z roksiankami. Wlasnie ogarnąłem jakąs niespelna 17
  • Odpowiedz