Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Te wszystkie rozowe paski, normiki i biale rycerzyki w ogole nie rozumieja o co biega w #klaudiusz . Wszyscy dobrze wiemy, ze twarz jest najwazniejsza rzecza, nikt tego nie neguje, poza normikami natarczywie wciskajacymi nam bajki, ze liczy sie charakter i ze przegrywamy przez niego a nie twarz. Klaudiusz wlasnie to udowadnia. Wiekszosc z nas to max 5/10 i jedyne co nam pozostaje to zostac jakims orbiterem laski co ma 500 kandydatow na partnera, a wybierze i tak klaudiusza. My nie chcemy wokol was orbitowac, zabiegac o was itd, chcemy jak Klaudiusz, ze cokolwiek napiszemy i zawsze jest to super, albo ze wy same piszecie do nas. Sam mialem tindera i w ciagu miesiaca zebralem 20 par, wokol kazdej oczywiscie musialem orbitowac, jasnie ksiezniczki odpowiadaly zdawkowo, same oczywiscie nie pisaly pierwsze. Bedac Klaudiuszem same by pisaly i ciagle wyrazalyby zainteresowanie.

Notorycznie wciskacie tez nam jakas historie o mitycznym karle co posuwa modelki, nawet jakby to byla prawda to jakim kosztem. Typ by musial odstawiac cuda na kiju, zeby zaimponowac rozowej, a Klaudiusz tylko spojrzy na jakas i ta ma mokro w gaciach. W ogole sie nawet nie oplaca nadrabiac cokolwiek charakterem. Lepszy juz jest blackpill. Odciac sie od tego raz na zawsze i pogodzic z przegranym zyciem. A nie orbitowac wokol polki, ktora pewnie cie zdradzi z klaudiuszem przy 1 okazji.
#tinder #przegryw #rozowepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
  • 45
  • Odpowiedz
@marcinkovvsky: weź, przestań #!$%@?ć (ostatni akapit). Mam 161 i od 10 lat jestem w szczęśliwym małżeństwie. I to z wyższą kobietą. A ty piszesz, że takim ludziom związek nie jest pisany. Zdziwiłbyś się.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Lewandowski tylko sobie strzela brameczki na pustą i wpływają mu miliony na konto, może sobie nawet stroić czasem fochy i wspominać o chęci transferu a szwabki cierpliwie to znoszą. A taki przegryw musi orbitować wokół Janusza Biznesu za 2K i jeszcze słyszy, że jest 3 Ukraińców na jego miejsce, bo nie urodził się z talentem do sportu.

Taka mniej więcej jest wasza logika. ( ͡° ͜ʖ ͡°
  • Odpowiedz
@Kabonn: ech, nie rozumiesz takich ludzi jak ja. Ja wczesniej tez chcialem poznac dziewczyne ktora mnie pokocha I z nia bede , byly marzenia o tym ze bede mial gdzie z kims wyjsc, spedzac czas, opiekowac I starac sie dla tej osoby. Ale po prostu widze ze to nie dla mnie. Takim goscion 8/10 wszystko przychodzilo latwo co widzialem a mna dziewczyny pogardzaly I olewaly. Co mam w takim razie zrobic
  • Odpowiedz
@Kabonn: masz troche racji w tym co mówisz, ale wiesz, mi sie nie chce czekac 6 lat az przekrocze 30-dzistke. Wiem doskonale ze bede mial wtedy jakies powodzenie bo dziewczyny po 30-dziesietce nagle lubią spokojniejszych,wrazliwych ale malo przystojnych facetów. Nie musze ci mówić dlaczego . Poza tym mi sie zawsze zle rozmawialo z dziewczynami, nie rozumiałem ich . Wbrew temu co mówisz wcale nie jest latwo umowic się z dziewczyną która
  • Odpowiedz