Wpis z mikrobloga

Mireczki drogie, chciałabym przejść na wegetrianizm, ale zabieram się do tego jak pies do jeża, bo wiadomo mięsko najlepsze hehe. Problem tkwi w tym że mięso zaczyna mnie obrzydzać na maksa, jedynym mięskiem jakie mogę zjeść bez odruchu wymiotnego to wołowinka :3, ale bądźmy szczerzy, dobra gatunkowo wołowinka i kieszeń polskiego studenta nie idą w parze, a wiem że kilku z was ma pojęcie, jak przyrządzić dobre danie nie wkładając do garnka pół kilograma golonki, jak na przykład @arsaya która mnie zachwyciła dzisiejszym daniem więc zapraszam wszystkich wegeświrów
#wegetarianizm #gotujzwykopem #gotujzmikroblogiem #wege #kiciochpyta
  • 12
a wiem że kilku z was ma pojęcie, jak przyrządzić dobre danie nie wkładając do garnka pół kilograma golonki


@tukanprise: sekret to w 99% przypadków dużo różnych przypraw. jak zacząłem robić więcej bezmięsnego jedzenia według vege przepisów to zacząłem więcej przypraw używać (nawet potem z mięsem)
@tukanprise naucz się do wszystkiego dodawać strączkowe. Całe studia przeżyłem na sosie z pieczarkami i soją/soczewicą/fasolą. Może być tanio i zdrowo ale musisz gotować bo gotowce są drogie. Masz ser i jajka w diecie więc wspomagaj się tym na początku