Wpis z mikrobloga

@ogrod87: heh, no wzmocnienie zacne (jeśli już oficjalnie), z tym że ja wyroków na mistrza nie wydaję. Za dużo zmiennych. W zeszłym roku jakoś w połowie maja bym pisał że ZG mistrz.

Btw - roster PCT wygląda już teraz lepiej niż rok i dwa lata temu, ale ich grę ocenimy jak wszyscy zostaną tylko z ligą, bez pucharów. Mieli na pewno górkę formy (tę pierwszą) wcześniej niż inni bo serio chcieli
@ogrod87: jak mam być szczery - ani Arka, ani Stelmet mnie nie przekonuje. Wiem że "kibice" z Włocławka na brzytwie i TT mają inne zdanie, ale ja ani nie widzę kryzysu w Anwilu, ani nie widzę spadku jakości w stosunku do zeszłego sezonu (inny styl owszem). Więc póki Stelmet nie zrobi jakiegoś wow transferem to mi niestraszny. A Arka... wiele razy podkreślałem. Spuszczają się z różnych stron nad Bostikiem i Florencem,
@ogrod87: #!$%@?! Grubo idą. Ale czy to też oznacza, że skreślili już całkowicie Karniego?

ani Arka, ani Stelmet mnie nie przekonuje


@cult_of_luna: Mnie też. Natomiast Stelmet pewnie ma jeszcze jakieś rezerwy finansowe (potencjalnie wirtualne) i pewnie będzie się wzmacniał. W Anwilu przydałby się wyraźny lider, który pociągnąłby grę, gdy innym nie idzie. Z takim zawodnikiem na pokładzie mecz z Avellino mógłby się inaczej potoczyć. No i konieczne jest wzmocnienie na
via Android
  • 0
@ostoja wiesz, nie jestem z Torunia, nie do końca wiem co tam w środku się dzieje. Info jest z Twittera od ludzi z ZG. Oni są dobrze poinformowani.
@ogrod87: Twarde Pierniki wydają się najbardziej ogarniętym klubem jaki widziałem w Polskim sporcie. Marketing - klasa, frekwencja rośnie w oczach, teraz dochodzą do tego takie transfery że czapki z głów. Musi być Mistrz żeby to zwieńczyć ( ͡° ͜ʖ ͡°)