Wpis z mikrobloga

@iighlaq_alhabl: Windykacja już od 1 dnia po terminie płatności z faktury - jak chcesz taką co windykuje na koszt dłużnika to wal na PW ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ja wykonuję jeden telefon do kontrahenta, jeśli nie mam pieniędzy po 3 dniach albo mnie ktoś jeszcze wkurzy w trakcie rozmowy to windykacja, e-sąd, egzekucja komornicza. Nie działa jedynie na oczywiste wałki ze słupami bez majątku.
@PfefferWerfer: przestań fantazjować ;) gdyby z każdym klientem iść na wojnę totalną od razu to bym szybko splajtował, nikt nie polecałbym mnie i tak dalej.

@PaulStanley: Ostatnio tak było - gość zamówił i zapłacił od razu - bo najczęściej nakazuję przedpłatę zrobić (ale powyższy problem wynika z tego, że daje fakturę, ale od razu robię żeby nie tracić czasu) - no i wyznaczyłem mu termin na 20 stycznia. 8 stycznia
@iighlaq_alhabl ja mam stałych klientów teraz i na fakturze daję tydzień do zapłaty i zwykle się wywiązują.
Ale takich januszy co potem próbowali negocjować jak robota zrobiona i faktura wystawiona to już miałam. O dosłownie 30pln XD ehhhh czasem chce się wrócić na etacik
@iighlaq_alhabl: Już słyszałem tyle opowieści o tym, jak to skrzynka pocztowa się zapchała, bank przelew tydzień realizuje, księgowa zachorowała a tylko ona umie, ta pani co odbiera maile a potem je przesyła faxem do gabinetu szefa odeszła na macierzyński, [...], że zaczynam się zastanawiać jakim cudem w naszym kraju w ogóle funkcjonuje jakaś działalność gospodarcza xD
@kyaroru: DG funkcjonuje od 30 lat, z czego pierwsze 10 złodzieje kradli na potęgę, kolejne 10 ssali dotacje unijne , a potem kolejne 10 się zadłużali na potęgę. Efekt? Nigdy nie mieli w ręku własnych pieniędzy, zawsze cudze. Stąd też jak wchodzi nowy podmiot to mu nie płacą, bo z czego? Z pieniędzy których nie mają? Po 3,5 roku się nauczyłem, że najważniejsze są moje potrzeby. Wczesniej? Wszystkie przelewy 1 dnia