Gorące dyskusje ostatnie 12h

Zakłamanie różowych przekracza wszelkie granice. Mam tylko jedną znajomą która nie ma problemu przyznać się do ONS bez szukania wymówek. Pozostałe zawsze muszą szukać jakiegoś wytłumaczenia XDD Czego to ja już nie słyszałem
    - bo za dużo wypiłam
    - potrzebowałam bliskości
    - wygasło pożądanie między mną a moim partnerem
    - pod wpływem emocji, bo pokłóciłam się z chłopakiem
    - itd.
    No i nie można powiedzieć wprost po co zapraszasz ją do domu. Dlatego każdy niebieski zaprasza na drinka do domu, pokazać jej kolekcję afrykańskich motyli albo standardowo na film, co kończy się parówą w mordzie zanim zbuforuje się film na cda XD
    #rozowepaski #niebieskiepaski #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #podrywajzwykopem
    pokaż całość

odpowiedzi (31)

Dworzec w Poznaniu to najbardziej debilny dworzec w Polsce.

Wy nie macie w pyrowskich szkołach matematyki, że Was tam uczą liczyć w taki sposób? Czy jesteście takimi fanami Gwiezdnych Wojen, że też postanowiliście numerować wszystko od dupy strony?

"Pociąg intersyty ze stacji x do stacji y, odjedzie z peronu 4a tor 57". I już wiesz, że jesteś w czarnej dupie.

Stoisz na peronie czwartym, słyszysz komunikat, że z peronu trzeciego odjeżdża Twój pociąg, więc myślisz "HMMMMM, trójka jest obok czwórki, jak dobrze, że nie muszę daleko iść"

Takiego wała

Idziesz na peron obok, a tam, peron piąty. Myślisz, "o kruca fuks, cofnę się, gapa ze mnie!". Cofasz się, a Tam... teleport, bo jesteś na peronie pierwszym!

WTF?!

I biegasz, szukasz, przejścia, tunele w wiecznym remoncie, galerie, te idiotyczne rogale za 10 PLN sztuka, biletomaty, remonty, pętla autobusowa, galeria, makdonald, schody ruchome w dół, przejścia naziemne. Jest! Znajdujesz! Ale przykro mi, Twój pociąg odjechał 40 minut temu, Ty w tym czasie biegałeś po dworcu jak kretyn bo całe życie żyłeś w błędzie uznając, że 1, 2, 3, 4, 5, 6 to właściwa kolejność.

Albo lepsza sytuacja. Wysiadasz na peronie trzecim i wiesz, że masz przesiadkę na peronie czwartym. Co za szczęście! Tak blisko! Patrzysz, że masz peron drugi po prawej, więc idziesz w lewo a tam...

Avezgnida

Idziesz do maka i zastanawiasz się co Cię podkusiło żeby brać przesiadkę w Poznaniu bez przynajmniej godziny zapasu na bieganie po tym ichnim domu wariatów.

#heheszki #pasta #poznan #kolej
    pokaż całość

odpowiedzi (75)

• odpowiedzi (26)

Advertisement