Wpis z mikrobloga

sylas

kradnie umiejętności


Jak kisnę, ale można się było tego spodziewać po RIOT XD

9 lat im zajęło wydanie Grand Magusa dla ubogich :D

A teraz zobaczcie, jak to wygląda u starszej siostry LOLa, przedstawiam Rubicka - kradnie ostatnio użyty (KAŻDY 0 kilkaset możliwości) aktywny skill, z odpowiednimi przedmiotami może to robić co 1,6 sekundy (!!!).

Grand Magus doczekał się w końcu legendarnego przedmiotu, który zmienia wygląd części kradzionych umiejętności (i nie mówię tu o typowo LOLowym lamerskim zmianie kolory particles). Film przedstawia w zasadzie tylko niektóre umiejętności, jeśli chcecie zobaczyć, co pro Rubick potrafi zrobić, jest sporo filmów na YT.

Nawet mi nie żal nikogo, kto po S1 dalej wierzy, że RIOT robi dobrą robotę XD

#leagueoflegends #dota2 #bekazpodludzi
NoMercyIncluded - >sylas

kradnie umiejętności

Jak kisnę, ale można się było tego...
  • 20
@NoMercyIncluded

Gram w Lola, w dupie mam dotę i hotsa. Tak samo w dupie mam jaki kolor ramki mi się wyświetla wokół postaci albo czy moja postać wygląda inaczej niż zwykła. Będzie jakieś OP Gówno to się będzie je banować, albo się po prostu #!$%@?. Ja i zdecydowana większość graczy tej gry ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Po #!$%@? to w ogóle pisałeś? Że niby rito zerżnęło postać? I
Po #!$%@? to w ogóle pisałeś? Że niby rito zerżnęło postać? I co z tego? ( ͡º ͜ʖ͡º)


@Danicen: Nie potrafisz czytać ze zrozumieniem, prawda? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Nikt nie ma patentu na mechaniki, większość się powtarza, bo te gry bazują na tym samym systemie.
Po prostu pokazuję różnicę w JAKOŚCI WYKONANIA.

Rubick, postać wymyślona i zaimplementowana jeszcze na starym silniku
@Murasame: Jako osoba, która grała w LOL od bety rozumiem, dlaczego tak myślisz. Co nie znaczy, że masz rację ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zajęło mi ponad 50 gier przyzwyczajenie się do doty, gdyby nie to, że grupa znajomych grała, to pewnie bym się nie zmusił. LOL jest znacznie lżejszy mechanicznie, co jest olbrzymim plusem na początku. Po prostu w pewnym momencie jednostki trochę lepsze od przeciętnej szukają
@Fristo: no, ale dotka jest znacznie bardziej rozbudowana i zaawansowana mechanicznie i to jest niezaprzeczalny fakt. Logiczna konkluzja jest to, że jest grą trudniejsza do ogarniecia, a to prowadzi do wniosku, że teoretycznie dobry gracz doty ogarnia więcej rzeczy na raz niż dobry gracz lola.

Zauważ jednak, że to w żaden sposób nie czyni lola gra prosta, uboga czy słaba, a jego graczy gorszymi.
@NoMercyIncluded: LoL to nie tylko gra, to cała otoczka wokół niej, mistrzostwa, historie postaci, ja od zawsze interesowałem się tą grą odkąd zobaczyłem cinematic New Dawn, tego nie da się porównać przez samą rozgrywkę
@Annaroth: Zgadzam się z tym, co mówisz:) Śmieszy mnie po prostu fakt, że ktoś, po tylu latach, może być wielce zaskoczony faktem, że Riot nie kopiuje wszystkiego 1:1 z DotA. Przecież głównie dzięki temu odnieśli taki sukces.
@Fristo: Nie potrafisz czytać ze zrozumieniem.
I faktycznie w DOTA łatwiej nauczyć się rosyjskiego, bo choć nawet EUW było zawsze pełno spamu cyrylicą, to jednak brak globalnego voice chatu trochę utrudnia. Całe szczęście, że po X latach dodali w końcu ten party voice chat, już nie mogę się naśmiewać z jego braku w największej grze online od czasów WOW ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Poza tym, patrz niżej.
@NoMercyIncluded: Są ludzie, którzy szukają tylko problemów, tacy jak Ty, i są tacy którzy się loguję i bawią grając, tylko tyle i aż tyle, tutaj nie ma dużej filozofii. Jak chcesz wymagającej gry to zainteresuj się szachami, ja właśnie przez te paciorki gram na komputerze.
Jak chcesz wymagającej gry to zainteresuj się szachami


@Murasame: Naprawdę nie umiesz czytać ze zrozumieniem, jak radzisz sobie w codziennym życiu? :D

Są ludzie, którzy szukają tylko problemów, tacy jak Ty


Niestety są, przez takich ludzi powstał LoL, nie dziękuj ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Haraj: Nawet nie o to mi chodzi, wiadomo, że Valve to profesjonaliści, problem w tym, że po S1 RIOT nie miał już absolutnie żadnej wymówki - stali się gigantem. Pływali w kasie, a dalej nie potrafili zrobić podstawowych technicznych drobiazgów czy zbalansować mechaniki.

Bo wiedzieli, że ciemny lud... eee... znaczy się, "tacy którzy się loguję i bawią grając" wszystko kupią.

To jest kuriozalne, bo to faktycznie im się udało.

Z tego
@NoMercyIncluded: Jesteś zwykłym dzbanem typie. Sylas dla ubogich? Bo nie ma dokładnie takiej samej mechaniki co ten Twój Rubick? Czy Ty w ogole wiesz, że ten Twój bełkot nie ma kompletnie żadnego sensu? Może być to zbyt ciężkie dla Ciebie, ale wyobraź sobie, że może taki był zamysł Riotu, aby mógł kraść tylko Rki. Gdyby zrobili to co robi ten Rubick to byłby płacz "Rito potrafi tylko kraść jeden do jeden!!!!11111111111111!"
@bednar_WSRH: Nie potrafisz czytać ze zrozumieniem, poza tym przetwarzanie informacji idzie ci bardzo słabo.
Nie doceniłem tagu #leagueoflegends, miałem nadzieję na jakąś dyskusję, a zleciał się sam plebs.

Podałem konkretne przykłady, ale masz problem z czytaniem, co już wspomniałem. Zapalasz się emocjonalnie, jakbym mordował ci matkę. Sio.