Wpis z mikrobloga

Mam tą przyjemność, że mieszkam w Poznaniu i bywałem kilkukrotnie już na koncertach Kwartetu w Kultowej. Zawsze jest to wydarzenie godne uczestnictwa, czuję się jak dawniej poeci, którzy w ramach "towarzystw" spotykali się i poetykowali/tworzyli swoje dzieła w znanym sobie gronie i miejscach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ogólnie to świat jest mały; miałem okazję poznać wokalistę Kwartetu - Pana Lembicza, miałem okazję poznać ekipę tworzącą teledysk do "Ta droga była daleka" i na końcu miałem okazję zrobić sobie zajebiste zdjęcie z Kazikiem leżąc na deskach sceny w ramach produkcji teledysku "Kazik ft. Zdunek - Wojny". Co tu dużo mówić... chociaż fan_comy to sercem jednak bardziej fan Kazika ;)
#kult #kazik #rock #muzyka #muzykafanacomy
fancomy - Mam tą przyjemność, że mieszkam w Poznaniu i bywałem kilkukrotnie już na ko...
  • 7
@Arturian: Mega polecam, tak najzwyczajniej w świecie obczaić kiedy grają w Kultowej darmowy koncert, kupić na bookingu hostel i wpaść na tą noc czy dwie zobaczyć miasto od strony Starego Rynku i ulicy Wrocławskiej ( ͡° ͜ʖ ͡°) No i oczywiście w przerwie między koncertem można na spokojnie podejść do Lembicza, zagadać, postawić browar czy zrobić fotkę. Kapitalny człowiek.
@Arturian: Grają z dobre 2,5-3h minimum. Jak zaczynają koło 20:33 (zazwyczaj taka śmieszna godzina) to kończą po 23. W międzyczasie są 2 albo 3 przerwy, można zagadać. Leci Kaczmar, Gintrowski, Kazik, pewnie jeszcze inni też się znajdą