Wpis z mikrobloga

Mam pytanie za sto a nawet tysiąc punktów, bo nikt dawno tutaj nie poruszał tego tematu. Jak to jest w końcu z tym całym programiskiem o grach GejmSpejsem, o którym tak hucznie się chwalił Axel? Wiadomo coś o emisji? W ogóle miało to chociaż premierę? Czy po aferze z Natalią odpuścił sobie już po prostu? Minęły już 4 miesiące od domniemanej, planowanej premiery, ale o tym czymś ani widu ani słuchu.

Może ty coś wiesz @Matiszka?
#axeliocontent
  • 11
@acctim: no ten polsat play to gimbostacja z lolem i gwiazdkami z yt pokroju generatora frajdy i innych gargamli

prawda jest taka, ze drugiego hypera 2000-2005 juz nie bedzie bo za malo jest ludzi do ogladania tego
@Matiszka: no tak, dokladnie tak. czlowiek sie ludzil ze moze jednak nie ale nie moglo byc inaczej. ot ze dali gdzies 2 dziadziusi co cos #!$%@? o tym jak to kiedys bylo.
a takiego krindzu dostalem jak widzialem te #!$%@? wie co z tymi gwiazdami jakies mgry czy inne demy... dno dna
tzn ngeeki
@matiszka @acctim: Co do hypera to szczerze mam w dupie takiego prowadzacego (#stulejarz #przegryw mr.TZ) co wyzywa ludzi od bucow i chamow na necie (jakas fejsbukowa super tajna gowno grupa secret level, ktora powiazana jest z gazetka pixel czy innym szajsie, gdzie siedzi smietanka zgredow/januszy/dinozaurow gamingowych ktora tylko toleruje to co oni powiedza) a gdy wie, ze jest na przegranej pozycji to leci po swoich ziomkow aby dokopac ludziom bo nie
BananowyKochanek - @matiszka @acctim: Co do hypera to szczerze mam w dupie takiego pr...

źródło: comment_BRzQtZmQOwnaqxUuMRwENGqpFFL8kfhw.jpg

Pobierz
@Bananowy_Kochanek: no tak
a z tym to jest jak z wosp albo sb czy pzpr - jedni beda wiedziec co to jest a inni beda jak cmy do swiatla tam leciec bo to zwieksza zasiegi. tak jak pisalem - czlowiek sie ludzil ze moze to i prawda co tam kucelio sobie w glowie roil ale przeciez wiadomo ze beda zapraszac tych smieci zeby ich kanaly byly jeszcze wieksze, zeby jeszcze bardziej
@acctim: dlatego od tamtego momentu podchodze juz sceptycznie do wspierania branzy.

Wczesniej bronilem Wieska 3 przed hejterami, ale jak zobaczylem co robi tadzio i chmielu to odechciewa mi sie w to bawic.

Ogolnie to branza #!$%@? sie bo albo na siebie sraja ,,przyjaciele" albo jakies dzbany laduja kabze za wirtualne skorki i mowia, ze krojenie gier/always online/platne dema i sprzedawanie ich po pelnej cenie jest ok.

Zapomnialem o Twitch THOT
@Bananowy_Kochanek: takie gorzkie zale
nie no normalni zlodzieje i tyle... wszyscy

postrzeganie firmy przez pryzmat 1 gry i palowanie do niej XD jak widze te promocje na te stare gry to wiekszej zenady to w zyciu nie widzialem, gra ma po 30 lat a cena nadal taka sama xD to jeszcze brakowalo rewaloryzacji co roku no bo przeciez inflacja XD powinny byc jeszcze drozsze xD fakt ze mi dalo za darmo