Wpis z mikrobloga

  • 2
@piepsze: chodzi Ci o literki? Myślałem nabyć, ale taki kupiłem i po namyśle tak mi się bardziej podoba
@piepsze: jestem fanem Simon's Cata ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@elvisiako: widziałem na forum, zazdro miejscówki :D u mnie w pobliżu żadnych takich nie znam i muszę kombinować ( ͡° ʖ̯ ͡°) Te felgi będę zmieniać, bo potrzebują dystansów. Na lato już mam, na
@Spajkuss: to w ostatnią niedzielę kręciłem na drodze od strony hangaru, obiektyw skierowany w stronę lotniska. Dzisiaj podjechałem na chwilę ale nawet nie pokręciłem się bo albo jest wyślizgany lód, albo straszne wertepy ubite
@hvdy: grunt, to w taką pogodę zdążyć przed pługami ;) Ja już zacząłem powoli rozglądać się za jakimś gruzem w cenie felg bo mi szkoda jednak tej babuszki ;)
  • 1
@elvisiako: rozumiem Cię, też mi przez głowę przechodziły myśli, żeby przezimować ją w garażu, ale w końcu pierwsza zima na którą zawsze czekałem ( ͡ ͜ʖ ͡) w październiku robiłem konserwację spodu, więc trochę lżej na sercu używać
@hvdy: Nie znam się (,) Taki żeby fajnie mruczał, dawał trochę radości z jazdy i w takich warunkach i na co dzień i miał z jakieś 150km żeby się przyzwoicie zbierał. :( Taki bym chciała, o. Chyba, że da się coś jeszcze fajniejszego w przedziale 10-15;15-20k. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@hvdy: i o tym i ogółem o samochodach. Po prostu jak byłam mniejsza to u wujka widziałam dużo Imprezy, czy też gry z serii Colin Mcrae i innych takich dupereli. Samochód kultowy i czasami na youtubku też odpalałam jakieś filmiki. W mieście też kilka razy widziałam, a najlepiej wspominam taką niebieską (chyba najbardziej klasyczna z jakichś wyścigów) gdzie na kilku skrzyżowaniach pan ślizga się na pustych drogach wieczorami z przyjemnym dźwiękiem
  • 1
@Booty_Gurl: jak imprezę na codzień, to musisz się liczyć z większymi kwotami wydawanymi na benzynę i ewentualne naprawy, chyba że kupisz zadbany egzemplarz i założysz lpg. Ale jak zawsze z używantmi samochodami to może być loteria. Pół biedy wersje bez turbo które mają~160koni. Wersje z turbo, przy których zabawa jest nieporównywalnie większa, większe jest też równomiernie uszczuplanie portfela :P Ja swojej używam jako zabawki, a na codzień jeżdżę ekonomicznym dieslem. Wszystko