Wpis z mikrobloga

Jestem z dziewczyną ponad 2,5 roku oboje 25 lat przez ten cały czas jak ze sobą jesteśmy ani razu nie nocowalismy u siebie. Ani razu. Ja chcę, ale różowy nie. Jej argument to "bo nie". Z rodzina nie byloby problemu o spanie, bo sami czasami smieszkuja, zebym został u nich na noc, ale rozowy twardo nie
Różowe, czy Wy jesteście takie nieśmiałe czy po prostu taki charakter mi się trafił?
#pytanie #rozowepaski #pytaniedorozowychpaskow #logikarozowychpaskow #przegryw #zwiazki #codziennysynbozy
  • 64
  • Odpowiedz
@KRISSVector: Masz tu chiński "Januszyzm"

“Men actually hope their women would be elegant and beautiful, filled with grace and charm, and equipped with an extraordinary air. It doesn’t matter if they were as cold as ice, and it would even be for the best if other men saw that you actually obtained such an unreachable woman. This is for show, for outside people to see. At home, he would want his
  • Odpowiedz
  • 0
@MarkusJot2 Mnie to bardziej dziwi, jak mając 25 lat można dalej mieszkać z rodzicami. O.o

5 lat bez seksu to jakiś ponury żart. Stawiam, że za kolejne 5 będziesz płakał, że dalej seksu nie ma.
  • Odpowiedz
@MarkusJot2: Jak mając 25 lat nikt nie wynajmuje lub nie posiada własnego lokum to w sumie może się krępować. Samo spanie w domu rodzinnym razem spoko, ale coś więcej nigdy nie będzie wyglądało tak samo jak będąc sam na sam.
  • Odpowiedz
@MarkusJot2: najlepiej w takiej sytuacji zacząć się dystansować i podkreślać coraz mocniej że chyba nie chcesz być w związku. Dziewczynom często odwala gdy tracą coś czego są właścicielami. Ale ogólnie i tak nie warto bo pewnie to dziewica i zamiast seksu będzie #!$%@? do czasu aż się nauczy.
  • Odpowiedz
@FeyNiX: Pomyliłam się. Jednak 18-24, potem wzięliśmy ślub, a i tak do dziś, chyba z przyzwyczajenia mówię tacie o niektórych sprawach. Ma bardzo silną potrzebę sprawowania kontroli. No bałam się. Byłam na jego utrzymaniu przez całe studia, potem zaczęłam z nim pracować.
  • Odpowiedz
@TheKa: jak już po ślubie jesteś to mocno szanuje co nie zmienia faktu ze trochę to dziwne a twój chłop godny podziwu ze nie miał nic przeciwko bo to nie jest normalne, o ile do 20 można jeszcze zrozumieć tak później już nie.
  • Odpowiedz
@FeyNiX: W tym roku już 4 lata będą. Mój mocno zakochany we mnie. Od samego początku jak tylko się poznaliśmy mówił, że ja jego pierwsza dziewczyna będę jego żoną. Też mieszkał cały ten czas z rodzicami.
  • Odpowiedz
@TheKa: no to jeszcze do przyjęcia co nie zmienia ze jest dziwne XD

Ja to 25 lvl i mieszkam z rodzicami ale gdyby mi przyszło u kogoś nocować lub zwłaszcza u mnie to problemu nie byłoby ;)

Fajnie mieć takie szczęście i zacząć jak i trzymać się jednego związku a nie co rok inny jak to niekiedy bywa
  • Odpowiedz