Wpis z mikrobloga

#lego No i tak szczęśliwie złożyło, że przyszedł też drugi z licytowanych zestawów. Tym razem 6059 z roku 1990. Chwilowo jest to mój największy zestaw, ale poluje na dwa większe zestawy, zatem zobaczymy. Fajność tego zestawu to przede wszystkim super brama, cela więzienna na tyłach no i oczywiście to, że boczne ściany są na zawiasach. Dzięki temu można go złożyć i praktycznie uzyskać normalny zamek.
asap_srasap - #lego No i tak szczęśliwie złożyło, że przyszedł też drugi z licytowany...

źródło: comment_kSJzrfzWSiJyqnW5Ro6AThJjApOr2UvQ.jpg

Pobierz
  • 9
  • 3
@partisan 160 polskich cebulionów. Seria super, ale moja ulubiona to ta "inspirowana" Robin Hood'em, czyli ludzie lasu. Na nich teraz poluje, bo w ich serii właściwie wszystkie zestawy były świetne. No i wolfpack to była spoko seria, szkoda, że taka mała. Mam wóz ich serii. Wrzuciłem w jakimś wcześniejszym wpisie.
@asap_srasap: o kuchnia, zazdrość... zawsze chciałem kupić sobie paru rycerzy i piratów, ale rozbudowywałem skromnie miasto. Potem te zestawy zniknęły, podobnie z resztą z kosmosem, na rzecz SW.
Gdzie licytowałeś? Allegro? Ebay? W jakim stanie są klocki?
  • 1
@Mirek_Cebula klocki z allegro. W sumie brakuje jednego elementu, ale sprzedawca zamienił brakującą pike na halabardę. Klocki w bardzo dobrym stanie, aż byłem zdziwiony. Wiem, że niektórzy piorą klocki w zmywarce żeby dobrze wyglądały, więc może i te przeszły jakąś kąpiel. Najważniejsze, że ludziki mają wyraźne nadruki, zarówno na twarzach jak i na korpusach. Powiem szczerze, że mam szczęście do aukcji i od kiedy odbudowuję kolekcję to trafiam na ładnie zachowane zestawy.