Wpis z mikrobloga

@trollasek: @schreder: ja przed chwilą założyłem to szkło, mam dwa bąbelki powietrza w dolnych rogach, ktore raz sie pojawiaja a raz znikają..
dodatkowo moim zdaniem oryginalny case delikatnie podważa szkło przez co czasami dostaje się powietrze, ktore znika po dotknięciu. narazie jestem zawiedzony.
wrzucę potem zdjecie jak to wygląda
@schreder: mała aktualizacja, przekleiłem szkło o jakieś 0,2mm w górę i już nie ma powietrza. Tzn oryginalny case nie powoduje podważania szkła i dostawania się powietrza. No chyba że umyślnie mocniej złapiemy za róg to sie dostaje powietrze ale zaraz znika.
Przyklejenie tego szkła dobrze to chyba fartem tylko. Ta ramka pozycjonująca ma wiekszą granicę błędu niż mozna to przykleić
Także problem pozostał tylko z ucinaniem ekranu po bokach i gora/doł
@tomtom92: U mnie się udało bez żadnego powietrza. I mam etui podróbkę rugged armor i nie podważa szkła. Moim zdaniem nawet spigen by nie podginał. Ale ta ramka jest kiepska. Lepiej ręcznie naklejać. Ekran przycina lekko mniej niż orzly, ale ta mała różnica dużo daje (np. widzę paski po lewej stronie na mirko oznaczające odp. autora postu). Moim zdaniem warte swojej ceny.