Wpis z mikrobloga

MAMY MILIARD PLN w całej historii WOŚP! ()

Szaleństwo, to się dzieje naprawdę! Jesteście niesamowici! Wy nie zmieniacie tego świata na lepszy!
On już jest wspaniały - póki jesteście Wy - jest idealny! Gramy dalej! Robimy, to co najlepiej nam wszystkim wychodzi!

#wosp2019 - zebraliśmy już ponad 50 MILIONÓW!
Ponad 1 400 000 PLN dzięki Waszym SMS-om!
**__________________
Jak możecie pomóc?

Wesprzyj nas online; Wyślij SMSa; Wpłać kartą; Weź udział w aukcjach
Wpłać #bitcoin Tu link; Wpłać #kryptowaluty Tu link
Aplikacja WOŚP

Wszystkie sposoby wsparcia znajdziecie tutaj:**
https://www.wosp.org.pl/final/wesprzyj


#wosp #serduszkawosp #wosp2019 #pomagamy #gramydladzieci
fundacjawosp - MAMY MILIARD PLN w całej historii WOŚP! (。◕‿‿◕。)

Szaleństwo, to się...

źródło: comment_8o5gpyC3Hn7oNWEdqvnhnnFs8AoLdCeO.jpg

Pobierz
  • 43
@fundacjawosp: proszę bardzo ;) to Wam należą się podziękowania za tak piękną inicjatywę, sam jako kilkuletni szkrab z wrodzoną wadą serca korzystałem niejednokrotnie ze sprzętu fundowanego przez WOŚP, najpierw operacja, później regularne kontrole i badania. Jestem więc najlepszym przykładem, że Wasza inicjatywa ma sens :)
Pozostaje życzyć kolejnych miliardów i... SIEMA ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@fundacjawosp: byłem wolontariuszem w grupie 4 osób w latach 1995-2000 zbierałem sianko w moim mieście gdzie nie było jeszcze żadnego organizatora zbiórki i potem dwa razy w Warszawie
fajne doświadczenie, sami przeliczaliśmy siano i wysyłaliśmy na drugi dzień przekazem na poczcie

najwięcej zebrałem w śródmieściu w wawce 2,6k PLN (średnio 1,5k PLN) większość w drobnych uwieszone na szyi hehe nigdy tego nie zapomnę, bałem się trochę że ktoś nas skroi z
byłem wolontariuszem w grupie 4 osób w latach 1995-2000


@plaisant: Dziękujemy za ten komentarz. Bardzo lubimy gdy dzielicie się z nami swoimi doświadczeniami i wspomnieniami związanymi z WOŚP, niesamowicie miło się to czyta :)
Może dlatego, że każdy pieniądz idący przez ministerstwo jest źle wydawany "bo wspólne czyli niczyje" a fundacji wszyscy patrzą na ręce?

@krave: to dlaczego nie sprywatyzujemy służby zdrowia? po co utrzymywać tą fikcję i podbudówki typu wośp?