Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 25
Mirki rzucają myśli że mogło to być zaplanowane przez ludzi z góry a inni ich wyśmiewają od foliarzy xD
W XXI wieku gdy służby na porządku dziennym zabijają na zlecenie wysoko postawionych osób. Naprawdę mało było działań CIA, FSB, MOSSADu czy innych Turków na przestrzeni lat że trudno uwierzyć w zabójstwo na zlecenie? Wiem że nasze służby to nie ta liga raczej ale wyprać komuś głowę albo złożyć jakąś kuszącą ofertę to nie sztuka jeśli ma się władze.
Szczególnie to średnio wygląda bo gościu siedział w więzieniu za napad/napady do których się przyznał ostatecznie a krzyczał coś o niewinności.
Za często nie dzieją się u nas takie rzeczy ale co jakiś czas trafi się jakiś uzbrojony złodziej Nubiry czy polityk który jest średnio wygodny innym nagle stwierdzi że się powiesi.
Po prostu dziwi że z automatu takie rzeczy są wyśmiewane mimo że historia pokazała już wiele razy że polityka to ostra gra.
#gdansk
  • 23
@Hugenot111: bo ludzie myślą że są kimś więcej niż bydłem dla tych z góry i coś dla nich znaczą. Ciężko się pogodzić zmyślą że oni mogą wszystko a obywatel nic. Demokracja to tylko fasada, opium dla mas.
@Hugenot111: nie jestem foliarzem. Ale ta akcja wygląda mega dziwnie. Pierw dźgną, później pokrzyczał, na końcu sam się poddał. Mega zaplanowane z jego strony, jak o której, z której strony wejść, jak się podszyć pod osobe żeby wzbudzić zaufanie. No #!$%@? jak na gościa co kiblował 5 ostatni lat to dziwnie dobrze przemyślane wszystko.
@Hugenot111: No i na podstawie tego szumu medialnego ktoś bez dostępu do żadnych szczegółów o zdarzeniu tworzy sobie jakieś teorie z dupy i je rozprzestrzenia i zgrywa wielce oświeconego eksperta, beka z takich mędrców.
@Pedzel_Washington: To, że nie masz żadnych wiarygodnych materiałów do tworzenia tych teorii tylko jakieś szczątkowe informacje i na tej podstawie sobie dopowiadasz resztę, potem rzesza ekspertów rozprzestrzenia te niepoparte niczym wymysły i sieje dalszą dezinformacje.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ppiasq: O hui xD czyli to już grzech wyrazić swoją opinię na mirkoblogu i stajesz się z automatu oświeconym ekspertem xD
Bo nigdy na świecie nie było żadnych zabójstw na zlecenie xD