Wpis z mikrobloga

1. Media prorządowe cisną Adamowicza, że oszust, złodziej, krętacz, ogólnie przez rok kampania pomówień.
2. Te same media i politycy cisną od trzech lat na WOŚP i Owsiaka, że szuja, złodziej, manipulant, że kradnie, nikt nie może nic udowodnić, ale to tym bardziej potwierdza, że to śmieć i się po prostu dobrze kryje (no bo jak może nie kraść no?! Bądźmy poważni)
3. Świr z nożem wbiega na scenę i dźga Adamowicza, krzyczy polityczne teksty.
4. Owsiak w emocjach nawiązuje do tego, że ostatnie 3 lata trwa nakręcanie na siebie społeczeństwa i rzucanie gównem w każdego, kto nie z nami, i że może #!$%@? warto z tym skończyć.
5. O TY #!$%@?, SZUJO, GRANDA, JAK TAK MÓGŁ POWIEDZIEĆ, JUŻ ROBI Z TEGO WYRACHOWANĄ POLITYCZNĄ WOJENKĘ ŚMIEĆ, #nieszanujo
6. ???
7. Brak profitu, wszystko wina Owsiaka, pora na CSa.

To, że można teraz wyciągać co chwila komentarze z internetów, gdzie ludzie sobie nawzajem życzą śmierci, z obu stron barykady, to dobry przykład czym się kończy takie polaryzowanie społeczeństwa.

#wosp #wosp2019 #gdansk #adamowicz #polityka
  • 13
dobry przykład czym się kończy takie polaryzowanie społeczeństwa


@Rivo: Jestem złym człowiekiem, jeśli uważam, że takie wydarzenia są jedynym sposobem, by tę polaryzację zatrzymać?

Nie, nie chodzi mi o to, że wszyscy chwycą się za ręce i zaśpiewają Barkę w akcie solidarności.
Po prostu, gdy główni twórcy tej polaryzacji zaczną odczuwać negatywne skutki na własnej skórze, jest szansa, że przestaną szczuć ludzi na siebie.
Dla własnego bezpieczeństwa. Bo ciepła posadka niekoniecznie
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@NoMercyIncluded: dziel i rządz. Ta polaryzacja jest, była i zawsze będzie. To jest w polskiej naturze. Ważne, że inni mają gorzej, to sporej części narodu wystarcza. A rządzący się zwyczajnie zabezpieczą na przyszłość.
@NoMercyIncluded chyba za późno już na takie takie zmiany. 3 lata jest naparzanka, która przyniosła taki efekt jak widać. Mam raczej przeczucie za ta sytuacja tylko pogłębi różnice. W TV wczoraj wszyscy smutni mówili jednym głosem. Ale to chyba tylko chwilowe. Obym się mylił
@Rivo z tymi 3 latami to chyba przesadzil, bo to samo mowili po wydarzeniach w Łodzi niezrownoważony wtargnał do biura poselskiego, a od tamtej pory przecież nic się nie zmieniło.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@NoMercyIncluded: Nie złym, tylko delikatnie mówiąc nierozsądnym. Masowy napływ takich incydentów jedynie spowodowałby zamknięcie się elit w jeszcze większej bańce i
zwiększeniem ich bezpieczeństwa kosztem naszych praw czy wolności. I kosztem naszych pieniędzy, bo ochrona każdego czynnego polityka pochłonęłaby krocie.
A polaryzacja byłaby jeszcze bardziej skrajna niż jest teraz, jeżeli dochodziłoby do częstych aktów przemocy.
3 lata jest naparzanka


@wcudzymslowiu: Nie, naparzanka zaczęła się dużo wcześniej, po prostu od 3 lat PiS ma narzędzia i nawet nie próbuje się z niczym kryć. Pragnę zauważyć, że to nie oni zaczęli medialne wojenki - za słabi na to byli. Ale szybko nadrobili.

tylko delikatnie mówiąc nierozsądnym.


Ja jestem nierozsądny, czy ludzie, doprowadzający do takiej sytuacji? Czy moja w̶i̶a̶r̶a n̶a̶d̶z̶i̶e̶j̶a przypuszczenie, że przestaną iść na łatwiznę (którą jest n
@insu: Zapomniałem zawołać Cię wyżej. Ale wydaje się, że faktycznie masz rację, już ktoś wrzucił coś takiego:
https://www.wykop.pl/link/4746035/zamachy-na-politykow-jako-strategia-napiecia-na-przykladzie-operacji-gladio/
Nie ma żółtych napisów! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Było trochę przypadków państw, gdzie zabójstwa prominentnych działaczy były częste, zwłaszcza południe Europy. Nie mam tu żadnej wiedzy, ale z ich przypadków można wysnuć wnioski i chyba nie są zbyt optymistyczne :/