Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@grzmotojebca: ja się mogę wypowiedzieć, bo to całe obejrzałem. Z jednej strony on jest tak #!$%@?, że złapałem się kilka razy na myśleniu "ja pierdziu, tak bardzo nie chciałbym spotkać kogoś takiego w prawdziwym życiu", z drugiej - no nie możesz przejść obojętnie obok tak narysowanej postaci. I w jakiś sposób on wzbudza też sympatię, by w następnej scenie uznać go za kompletnego #!$%@?.
Czy najbardziej be to nie wiem, bo
@Reniferus: mocna w #!$%@?, ale wczuwam sie w seriale i nasralbym w zbroje jakbym spotkal takiego typa bedac w polozeniu glownego
@Yog-Sothoth: za-je-bi-scie
@leftfinger: wspolczuje, co z nim? opowiadaj!
@bulka_z_hlebem: #!$%@? typie, nie obrzydliwa? ogladales serial do konca bo nie wiem czy moge spojlerowac :D
@buczubuczu: wedlug mnie przedstawil idealnie socjo/psychopate, probowalem go momentami zrozumiec, ale to jest takie po prostu chaos/evil chociaz mimo to, ma swoja
@bulka_z_hlebem: no jak on ciagle o swoim pindolu mowi, ze tego rucha tamtego rucha, a najlepiej to takie dupeczki z tajlandii z siusiaczkami, a na dole pies szczeka, co mu trzeba wsadzic srubokret w ucho to mnie #!$%@? na amen XD (podkresle, ze niby jestem srednio wrazliwy ((kartel, bez dłoni, funky town pdk))) ale typa sie autentycznie przestraszylem (chociaz jak sie wytargal z ziemi to bylo dla mnie dziwne + amatorka
@grzmotojebca: No to są lata doświadczenia Frycza jako aktora, jego twarz że tak powiem (bo nie oszukujmy się, ale Grabowski do takiej roli by się na przykład nie nadawał, a łysy Frycz ma w wyglądzie jakiś pierwiastek #!$%@?) + właśnie dialogi i kwestie idealnie się zgrały + fakt, że tacy ludzie rzeczywiście istnieją, to postać Daria jak najbardziej potrafi uderzyć w widza.
Niemniej na moje do obrzydliwości jeszcze trochę brakuje, ale