Wpis z mikrobloga

https://www.wykop.pl/link/4747327/tusk-leci-do-gdanska-po-smierci-adamowicza-moj-przyjaciel-zostal-zamordowany/
"Szef Rady Europejskiej Donald Tusk przyleci do Gdańska po śmierci prezydenta miasta Pawła Adamowicza. O godzinie 18 odbędzie się tam demonstracja przeciwko przemocy i nienawiści."

Wiecie ja to mam #!$%@? w tą politykę, mam w dupie prawaków czy lewaków bo obie strony mają problemy z logiką. Nadszedł moment gdy każdy mówi o nieupolitycznianiu tego mordu a w mediach leje się właśnie fala szamba. Jakaś polska redaktora która ma robotę w NYT sugeruje że stało się, ponieważ prezydent wspierał pewne ugrupowania. W podanym znalezisku i opisie(No po co czytać całość, wystarczy opis, to opis kreuje opinię publiczną.)wyczytamy że odbędzie się demonstracja przeciwko przemocy i nienawiści. Demonstracja wspierana zapewne ze środowisk lewicowych w końcu hasła idealnie pasujące do ideologii. Nagle artykuł z gazety, lewostronnego dziennika i opis dodany na pewno przez jakiegoś prawaka ponieważ ma na celu wyraźne połączenie tych środowisk z demonstracją. Obie strony są iście goebellsowskie. Jak już spiskujemy to co jeżeli gościu dostał od władzy polecenie zabicia prezydenta i w władza w polsce już może pozwolić sobie na zabijanie? Okazało się że facet ma żółte papiery, co mu zrobią? Znam parę przypadków niepoczytalnych i są nietykalni. Czytałem również że jakiś "niepoczytalny" kogoś zamordował i nie ma na niego siły. Ma żółte papiery. To ciekawa sprawa, ciekawa prowokacja?
#neuropa #4konserwy #gdansk #wosp #adamowicz
  • 9
  • Odpowiedz
Obie strony są iście goebellsowskie.


@McMac: Może bez fałszywego symetryzmu. PiS ma np. swoją propagandową telewizję, z której wylewa pomyje na przeciwników, jakoś po przeciwnej stronie tego nie widzę.
  • Odpowiedz
@Tajch No wcale TVN nie gada w tej swojej gadzinówce na PiS.

Oglądałem przez długi czas propagandę PiSu i tam główny temat to zajebistość rządów PiSu oraz obrażanie opozycji.

Z kolei w TVN temat numer jeden to bohaterstwo opozycji oraz plucie na PiS.

Ja osobiście pluje mocno na obie tuby propagowe.
  • Odpowiedz
@Tajch Opisuję swoje odczucia.
Potrafię popatrzeć na wszystko z dwóch stron.
Dla mnie TVN to taka sama tuba propagandowa, która dzieli Polaków podobnie jak TVP, które jeszcze kilka lat temu nie była propagandówką PiSu tylko PO-PSL.

Każda partia podczas swojej kadencji testuje poziom tego jak mocno można oszukiwać i dymać Polaków.
PO robiło to do pewnego poziomu i dalej się nie posuwali.
Teraz przyszedł PiS i mocno podniósł poprzeczkę, jeżeli do władzy
  • Odpowiedz
Potrafię popatrzeć na wszystko z dwóch stron.

Dla mnie TVN to taka sama tuba propagandowa,


@Masterpolska94: Czyli nie potrafisz. Jeśli dla Ciebie TVN i TVPiS to ten sam poziom to znaczy że nie oglądasz jednego lub drugiego.
  • Odpowiedz