Wpis z mikrobloga

Ale się zawiodłem. Cały sezon od odcinka pierwszego do dziesiątego to spokojnie, idealne 8/10. Pierwszy serial komiksowy, który wie, że jest adaptacją komiksu i po prostu się bawi formułą. Masa wspaniałych banałów, absolutnie genialne Doom Patrol, świetna Donna Troy i jeb. Nagle ten okropny finał, który nawet finałem nie jest, bo twórcy zapowiedzieli, że postanowili nie kończyć tego sezonu, bo tak XD Finałem historii będzie pierwszy odcinek drugiego sezonu. Ten kto wpadł na tak beznadziejny pomysł powinien gorzko za to zapłacić, bo mi zepsuł seans motzno.

Ale plus wielki za scenę po napisach. Czekam na sezon drugi mocno, bo Titans miało świetne momentu i tylko zajarali mnie bardziej zapowiedzianym już serialem o Doom Patrol i Swamp Thingu.

#titans #dccomics #seriale
  • 14
@bojazn: To samo XD No nie dało się tego bardziej #!$%@?. Przypominam, ze odcinek wcześniej Hawk i Dawn robili wielkie poszukiwanie Jasona Todda i nawet nie wiemy po co. Logistycznie to siadło kompletnie, bo gdyby postanowili dać 12 odcinek w tym sezonie to wszystko byłoby spoko, a tak to rok czekania na finał tej historii. No ale ogólnie mi się podobało. Kocham komiksy z TT, uwielbiałem kreskówkę, Young Justice to po
@HDwebcam: Podobno zdjęcia mają ruszyć w lutym, więc pewnie pod koniec 2019 lub początek 2020. Inna sprawa, że zakończenie pierwszego sezonu mają już dawno nagrane, tylko postanowili je wrzucić w pierwszym odcinki drugiego sezonu, więc cholera wie. Może pod naciskiem fanów wypuszczą finał wcześniej niż premiera drugiego sezonu. W końcu serial nie powstaje dla żadnej telewizji, więc teoretycznie taka opcja jest możliwa.
@realbs: #!$%@? z tym finałem, aż zaczęłam żałować że od dawna wiedzieli że 2. sezon będzie, bo tak by było 13 odcinków i jakieś sensowne rozwiązanie. Jakby nie mogli zostać przy swoim wcześniejszym planie, wkurzające. Też bez finału bardzo mi się podobało i spokojnie dałabym 8/10.
@realbs: ogólnie to ja jestem debil ale trochę takie miałem marzenie że Raven będzie takim świrkiem ale jest niezrozumianą nastolatką i w sumie nic dziwnego bo ma #!$%@? w życiu - ale tam wszyscy mają tak #!$%@? w życiu i są tak nędzni że ja to się cieszę że mam ser w lodówce
@janushek: Dostali chyba jakiś nakaz odgórny czy cos, bo nie wierze, ze ktokolwiek wpadł na to, ze to może być dobry pomysł xD szczególnie, ze zdjęcia z finału serialu latają po necie. Titans żadnym głębokim arcydziełem nie jest, ale tez nie udaje, ze jest inaczej jak w przypadku Arrow czy późniejszych sezonow Agents of Shield. Zabawa konwencja, dużo postaci i naprawdę fajnie się to ogladalo, a tu takie cos. Eh.
@moniska7: Przecież twórcy nie powiedzą, ze studio im kazało pociąć ostatnie odcinki. Gdyby to był zamysł twórców, to wiele wątków byłoby inaczej rozwiązanych i widać to jak na dłoni. Szczególnie w montażu. Świetnie to pokazuje scena Raven wołającej Hanka i Dawn o pomoc. Widać, ze to wołanie pierwotnie miało być tuż przed samym finałem, a może nawet przed walka z Trygonem, stad poproszenie tez o znalezienie Jasona, żeby było więcej ludzi