Wpis z mikrobloga

  • 0
@Cisi Jakby mnie nie badał, to tak. Byłbym. Ale jeśli by mnie zbadał i stwierdził "No Panie Grzolsat, ma Pan #!$%@? mózgowe III stopnia", to najprawdopodobniej bym mu uwierzył, a nie kwestionował tego co powiedział, nazwał go rasistą i dzwonił do moich kolegów z SJW aby go zlinczowali publicznie.
  • Odpowiedz
@Grzolsat tylko że ten człowiek, na poparcie swoich tez, żadnych badań nie przedstawił
I tak samo bym się z nim nie zgadzał, jakby powiedział że biali są glupsi, albo że grzolsat jest #!$%@?, jeżeli nie przedstawił nic na poparcie tego co mówi
Mozna być wybitnym w jakiejś dziedzinie, co wcale nie znaczy, że można wygłaszać niczym niepoparte tezy, jako prawdę absolutna
Jeżeli przeprowadzi wiarygodne (nie poprawne politycznie, tylko na większej próbie niż
  • Odpowiedz
@efilista: ten gościu już wczoraj zabłysnął podobnym gownopostem tylko na temat prezydenta gdanska, ale wtedy wszyscy go #!$%@? jak psa w 10 minut i go usunął xd raczej się wiele nie spodziewaj
  • Odpowiedz
  • 6
@efilista @ghostface Nie doczekacie się bo chyba jednak tych badań nie ma. Przemyślałem sobię tą sytuację i dochodzę do wniosku że rozmówcy którzy krytykowali mój post mają sporo racji co do mojego wpisu. Czuję się bardziej oświecony po przeczytaniu tych komentarzy które mają większy sens niż spizeg SJW, lewactwo i tym podobne. Dziękuję i życzę miłej nocki.
  • Odpowiedz
przecież to nie dziwne, że cechy się dziedziczy. Czemu inteligencja miałaby być wyjątkiem?


@szpongiel: Nie miałaby być wyjątkiem. Chodzi o to, że wariancja fenotypowa ma więcej niż tylko składową genetyczną.
  • Odpowiedz
I to jest powód aby naukowcowi zabierać kompletnie wszystkie osiągnięcia i równać go z błotem i nazywać rasistą?


@Grzolsat: Sam przed chwilą zmieszałeś laureata nagrody nobla z błotem.

Jest różnica pomiędzy zwykłym nieukiem jak płaskoziemcy, a laureatem nagrody Nobla. Ten druga ma już jakiś autorytet, no bo w końcu jest naukowcem. No ale przecież badania naukowe nie są poprawne politycznie więc trzeba gościa #!$%@?ć na zbity pysk.

Więc się zdecyduj jak
  • Odpowiedz
  • 0
@Beznory Kiedyś gdzieś czytałem że podobno nie powinno się gardzić osobą która przyznała się do błędu ponieważ wygrała ona z niewiedzą a to powinno się zawsze cenić. Ale ty zrobisz jak uważasz ))¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz