Wpis z mikrobloga

#moderacjacontent #moderacja #oswiadczenie #takaprawda #wygryw #chwalesie #dziendobry #gownowpis

Dzień dobry,
po pół roku permanentnego bana za multikonto którego nigdy nie miałem wracam do żywych, po pół roku zamykania moich zgłoszeń, braku odpowiedzi, olewania mnie lub odpisywania formułek "Nasz system wykrył, że posiadasz multikonto. Nie widzimy podstaw do zmiany naszej decyzji. Ban jest prawidłowy a nasza decyzja ostateczna. "

Dzisiaj (jak się domyślam) po moim wczorajszym mailu do nich, w którym poinformowałem ich, że swoją historię oraz sposób w jaki mnie potraktowano opiszę i wyślę do każdego reklamodawcy który z nimi współpracuje i będę takie maile powtarzał do skutku, zostałem odbanowany i w końcu przyznano mi rację.

Własnie przed chwilą otrzymałem taką informację i mogę w końcu korzystać z mojego konta.
Witamy,
dziękujemy za wyjaśnienie sprawy. W tej chwili Twoje konto jest już aktywne. Przepraszamy za pomyłkową blokadę konta.

Tak więc wykopki witam ponownie ()

  • 4
  • Odpowiedz
@Zielony_Ogr: ja na twoim miejscu i tak bym wysłał te informacje do reklamodawców. Jedynie baiłek ruszy dupę do zmian jak dostanie nacisk z góry / poczuje mniej szekli w kieszeni.
  • Odpowiedz