Wpis z mikrobloga

@krzych0: @vegeciak: u Forda dużo zależy tak naprawdę od
1) czy mamy jakiś kontakt, który zgodzi się zejść z marży salonu, najlepiej załatwiać z kierownikiem sprzedaży ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2) w jaki okres w planach sprzedażowych trafisz przy danym modelu, czy akurat potrzebują "sztuki" czy schodzi im wszystko i nie zależy im już tak na numerkach
3) jeśli to auto typu Focus RS czy Mustang,
  • Odpowiedz
@krzych0: chłodna historia: żeby załatwić "dobrą ofertę" na Mustanga (a kilka nowych Fordów ostatnio kupiłem), mój dobry znajomy handlowiec skontaktował mnie z kierownikiem swojego salonu, który z kolei skontaktował mnie z kierownikiem właściwego salonu xD PRL się skończył, ale bez żadnych znajomości nie poguliasz.

żeby było śmieszniej, zostałem uprzedzony, że ten model w tym silniku będzie w 2019 limitowany, bo normy emisji dla marki muszą się zgadzać, i koniec z jakimikolwiek
  • Odpowiedz
zawsze załatwiaj finansowanie u dealera, za samo finansowanie są w stanie obniżyć cenę o kilka procent. Możesz potem kredyt spłacić następnego dnia nie tracąc na tym absolutnie nic.

idź do kilku / kilkunastu dealerów tej samej marki w całej polsce. Targuj ile się da, wysyłaj najlepsze oferty innym dealerom i pytaj czy to przebiją. Na samym końcu rzuć że dostałeś ofertę lepiej wyposażonego auta innej marki za 5k mniej i bierzesz tamto.
  • Odpowiedz
@krzych0: myślałem o fordzie, ale wziąłem Peugeota 308 w kombi w dieselu 1.5. Nie chciałem benzyniaka 1.0 w samochodzie, chociaż siora ma 1.0 100 KM w Fieście i ładnie jej jeździ.
  • Odpowiedz
@Wloczykij2: ludzie, którzy mnie znają i wiedza jak podchodzę do zakupów biorą mnie do dealera / developera na negocjacje. Zawsze się zastanawiałem czy nie zrobić z tego biznesu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Zawsze focusy były ładne, ale z modelem 2k19 to przeszli samych siebie


@krzych0: ogólnie super wybór, ale poprzedni model wg mnie bardziej wymiatał. Był inny. Nowy focus jest b.ladny, ale nie bije na głowę konkurencji. Szczególnie tylne światła wzięte prosto z Fiata Tipo :/
  • Odpowiedz