Wpis z mikrobloga

@nzero: wiesz co to odświeżanie to grosze. Najdroższe będą solar i meble , ale nie wiem ile będą kosztować. Będzie je i robić zaprzyjaźniona firma meblarska ze sklejki. jak skończę odswierzac to pojadę na pobranie wymiarów i będziemy ustalać projekt. Auto użytkuje codziennie więc po wyjedzie na dwa miesiące w Europę meble zmagazynuje albo sprzedam. Wystrój ładny zostanie
Niezły bum na te kampery teraz jest. Szanuję ale każdy zakłada bloga i kręci filmy na YT czysto komercjalizacyjnie.

Chociaż słuchając ostatni podcast WNOP z gościem, który jeździ busem po całym świecie to wiem, że to biznes.
Jak się interesowałem tematem moje ambicje zabiło że to nielegalne ( xD ) takie przerabianie. Policja ma obowiązek wlepić mandat jak zobaczy co się z tyłu #!$%@? i w grę wchodziło tylko wożenie materaca i śpiwora
@KrwawyKefir: minęło dużo czasu od kiedy to sprawdzałem, ale tylko z papierkiem od firmy która takiego kampera wykonała i ma na to pozwolenie dostanie się pieczątkę przy rejestracji, ksero z ksera ksera