Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Żałuję, że nie mam rodzeństwa.

Nie wiem dokładnie czemu, ale moi rodzice nie zdecydowali się na drugie dziecko. Prawdopodobnie nie było ich wtedy na to stać. Ja mam teraz 18 lat, nie wnikając w szczegóły ojciec ma dziecko z drugiego związku. W teorii to jest moje rodzeństwo, w praktyce widziałem tę osobę tylko 2 razy (w sumie ma ok 2-3 lat więc po co miałbym ją widzieć?) Zastanawiam się jak to będzie wyglądać w przyszłości, ma ktoś o tyle starsze lub młodsze rodzeństwo? Gdzie przepaść między wami to jest +/-15 lat? Co do tego, że żałuje tego, że nie mam rodzeństwa to chodziło mi o brata lub siostrę +/- 3 lata starszego/starszą, gdzie mniej więcej nasza sytuacja życiowa byłaby podobna, przecież jak ta moja mała "siostra" podrośnie to ja już będę miał ok 34 lata kiedy ona 18 nie za bardzo sobie to wyobrażam i na dodatek boje się na kogo wyrośnie, bo nie mam zbyt dobrej opinii o jej matce.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok
  • 4
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: ja mam przyrodniego brata starszego o 20 lat. Nie traktuję (nie kocham go) jak mojego prawdziwego brata. Moj stosunek do niego jest podobny do relacji z kuzynem. Co nie zmienia faktu ze jesteśmy do siebie bardzo podobni i się lubimy, sporadycznie widujemy czasem zadzwonimy. Ale ogolem to jak z kuzynem :)
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Ja mam właśnie kilkanaście lat młodszego rodzonego brata, to jest cudowne. Kojarzę osoby mające rodzeństwo nawet +20 lat młodsze, to dopiero hardcore ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Natomiast tutaj nie wiem co ci doradzić, skoro to przyrodnia siostrzyczka i nie utrzymujecie kontaktu. Ale skoro to jedyne twoje rodzeństwo to może jednak nie skreślaj od razu
  • Odpowiedz