Wpis z mikrobloga

#!$%@?..." I nie zaczynaj palenia". Jak ma ochotę to niech pali ja #!$%@?, wielcy antynikotynowcy za dychę. Śmierdzi to od was cebule. Jezeli człowiek umie o siebie zadbać to jak pali to nie ma szans że ktoś poczuje. Ale co wy możecie o tym wiedzieć jak wy nawet zębów nie myjecie.
  • Odpowiedz
@pjoooter: a #!$%@?
- zwal se konia
- zainstaluj jakąś grę
- zapłać na seks kamerce babce 50 zł, żeby na dupie napisała twoje imię i w kuciape włożyła ogórek xD (ile się oszukałem, żeby mieć taką fotkę na prezent dla kumpla na kawalerskie xD - a wystarczyło wejść na show upa do w miare ok laski, która ma małą liczbę widzów)
  • Odpowiedz
@pjoooter: to tylko baba :P Z perspektywy czasu wiem, że rozstania wychodzą na dobre, bo nie są za późno. Gdyby było dziecko - wtedy miałbyś #!$%@? jak w ruskim czołgu. A tak to możesz się tylko cieszyć.
  • Odpowiedz
@Thome: a już nawet nie mam siły gadać, pisać. Co chciałem to jej napisałem po rozstaniu, niby może się wydawać że to tam 2 lata, ale dla mnie to coś więcej. Tak wiele myśli i chwil przelatuje w głowie, że to szok.
  • Odpowiedz
@pjoooter: U mnie były całe 4 lata, i zajebiście dużo wspomnień. To był wyjątkowo #!$%@? grudzień. Jak coś, to pisz śmiało, jak tylko będę na wypoku to odpiszę.
  • Odpowiedz