Wpis z mikrobloga

@Leilhani mowimy o tym samym tylko patrzymy na to z innej perspektywy. Owszem, takie podejscie jest chore i rodzi patologie ale sam koncept portalu nie jest usprawiedliwieniem do takiego traktowania. Wystarczy, ze kobieta powie "sorry wole wyzszych" albo facet "wybacz ale wole te z miseczka C" przykladowo. Rozne rzeczy moga sie wydawac dziwne roznym ludziom ale wypadaloby zachowac odrobine szacunku i kultury.
Tak z ciekawosci zapytam, gdzie w takim razie powinien szukac
@Panczenisci: > Tak z ciekawosci zapytam, gdzie w takim razie powinien szukac kobiety taki niewysoki jegomosc?

Gdziekolwiek, gdzie kobiety nie oceniają na podstawie zdjęcia i gdzie rozmowy nie są prowadzone w tak ograniczony sposób.
Mój niebieski poznał mnie na przykład na innej stronie ze śmiesznymi obrazkami, a też nie jest wysoki. Trzeba mieć szansę na długie i wartościowe rozmowy, czego tinder/badoo nie dają.
@LIPTOON: > Ocena typa po wzroście jest jak ocena laski po cyckach. Nawet nie bo cycki można powiększyć xD

A na badoo/tinder mężczyźni wcale nie oceniają po cyckach/figurze. Weź nie wciskaj bajek.
@Snap-Dragon:

nogi można powiększyć tak samo jak wsadzić implanty

Co k0rwa? Może jeszcze szczudła mają sobie dospawać. Czy ty kpisz? Myślisz że jak kolo będzie robił nogi na siłce to będzie wyższy?

kobiece piersi to tłuszcz

Toteż jak laska jest grubsza to część tłuszczu idzie w cycki więc TAK SĄ WTEDY WIĘKSZE

nie ma ćwiczeń od których urosną

Są ćwiczenia na ujędrnianie przez które wizualnie cycki wyglądają na większe.
Starczy mi
@LIPTOON: człowieku co ty gadasz. Jesli piersi są zbudowane z komórek tłuszczowych to cwiczenia UJĘDRNIAJĄCE nie mają szans ich powiększyć. To jakbys napidal ze tluszcz na brzuchu powieksza sie od ćwiczeń. Jasne jak kobieta tyje to piersi też rosną ale jak chudnie adekwatnie robią się mniejsze. Chyba spałeś na biologii bo według ciebie poersi składają się z mięśni ktore mozna powiekszyc na siłowni ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Snap-Dragon:
Naucz się czytać ze zrozumieniem

Jesli piersi są zbudowane z komórek tłuszczowych to cwiczenia UJĘDRNIAJĄCE nie mają szans ich powiększyć

Są ćwiczenia na ujędrnianie przez które wizualnie cycki WYGLĄDAJĄ na większe

Wyglądają nie są

Jasne jak kobieta tyje to piersi też rosną

Brawo rozumiesz :*

piersi składają się z mięśni

Jeśli mówisz o kulturystyce to owszem możliwe