Wpis z mikrobloga

18+ nsfw

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@MlLF: XD
To przykre podwójnie. Po pierwsze dlatego, ze mało mężczyzn patrzy ponad powierzchowność. Po drugie, po co się łudzić ze coś nieatrakcyjnego jest ładne?
  • Odpowiedz
@DigitalGirl: nie tylko mężczyzn. Kobiety też patrzą bardzo na powierzchowność. Trzeba mówić jak jest, żyjemy w świecie, gdzie nasza fizyczność. jest najwazniejsza.
  • Odpowiedz
@DigitalGirl: po kilku latach związku przestaje się zauważać takie rzeczy. Jestem z moją żoną wspólnie już ponad 10 lat. Znałem ją w kwiecie wieku i znam ją teraz kiedy obydwoje jesteśmy chwilę przed 30 i po dwójce dzieci w tym jedno z cesarki. Ciało nie jest już takie smukłe, dzieci były duże to i na brzuchu rozstępy, piersi też już nie tak sprężyste. Co mam powiedzieć żonie? No wiem że urodziłaś
  • Odpowiedz
@MlLF: ja rozumiem, ze nie kazdemu moze odpowiadac to ze partner przytyl czy cos ale sa ludzie ktorzy patrza dalej niz na wyglad i nie rozumiem po co takie cos wysmiewac

Po drugie, po co się łudzić ze coś nieatrakcyjnego jest ładne?


@DigitalGirl: na starosc niech sie ludzie rozstaja bo po co maja byc ze soba jak sa brzydcy xD
  • Odpowiedz
@DigitalGirl: masz racje, byla to nadinterpretacja z mojej strony. Ale z tym:

Po drugie, po co się łudzić ze coś nieatrakcyjnego jest ładne?


zgodzic sie nie moge. Osobiscie nie kreca mnie otyle osoby ale nie dla kazdego otylosc jest nieatrakcyjna
  • Odpowiedz
@MangoZjem: Zgadzam się, nie każdy ma ten sam model piękna. Jednak wydaje mi się ze post, wstawiony przez OPa wymyśliła jakaś laska, która próbuje się na sile pocieszać, ze otyłość w zestawieniu z ciałem modelki jest super atrakcyjna. Raczej nie jest. Co nie zmienia faktu, ze liczą się inne rzeczy w człowieku.
  • Odpowiedz
Jednak wydaje mi się ze post, wstawiony przez OPa wymyśliła jakaś laska, która próbuje się na sile pocieszać, ze otyłość w zestawieniu z ciałem modelki jest super atrakcyjna.


@DigitalGirl: a to pewne prawie na 100% i w tym kontekscie sie zgadzam :-) zwlaszcza ze pisze z perspektywy laski. Faceci raczej takich #!$%@? nie wymyslaja bo nie maja potrzeby sie obnosic czy usprawiedliwiac swoich preferencji
  • Odpowiedz
@MlLF: niesamowite jak wiele jest tu ludzi, ktorzy nie maja pojecia jak wyglada milosc miedzy dwojka ludzi i na czym ona polega. poza rakowa forma, nie widze nic w tym poscie szokujacego ani dziwnego. ludzie brzydna, starzeja sie i dalej sie kochaja. zycie.
  • Odpowiedz
na starosc niech sie ludzie rozstaja bo po co maja byc ze soba jak sa brzydcy xD


@MangoZjem: mysle ze w wiekszosci przypadkow chodzi nie o to, ze ktos jest 'nieladny' tylko ze po pewnym czasie w zwiazku przestaje dbac o siebie i o swoj wyglad, majac #!$%@? na to ze staje sie nieatrakcyjny dla partnera
  • Odpowiedz