Wpis z mikrobloga

@Ojezu: Jak kiedyś będę miał czas to rozkręcę, na początku myślalem że średniotonowe w ogóle nie grają ale jednak się myliłłem. Podobno zbudowanie trzydrożnego głośnika samemu to już wyższa szkoła jazdy, ciekawi mnie kto je robił ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@UrbanShadow: Bardzo fajnie wygląda i na pewno duża przyjemność patrzeć na te wyświetlacze i bajery. Ale skręca mnie jak widzę Technicsa :D Ta firma to jeden wielki przerost formy nad treścią i marketing. "New class A", które nie ma nic wspólnego ze wzmacniaczem w klasie A, jakieś autorskie nazwy dla byle pierdoły, a efekty dźwiękowe przynajmniej dyskusyjne na tle konkurencji z podobnego okresu i w podobnej cenie.

Niemniej jednak super zestaw
  • Odpowiedz
@jamtojest: Jeśli chodzi o Technicsa to mój pierwszy sprzęt tej firmy i nie narzekam, gra dynamicznie, z ładnym miękkim basem, nie grzeje się za bardzo i nie psuje (oprócz oczywistości typu paski w deckach) a obsługa jest intuicyjna. Aczkolwiek miałem do wyboru jeszcze te srebrne wieże na 5 głośników ale odpuściłem bo zbyt plastikowe się wydawały.
Nie zwracałem uwagi na tą klasę, dla mnie większość tych napisów to jak mówisz marketingowe
  • Odpowiedz