Wpis z mikrobloga

Witam Mirków i Mirabelki. Proszę o pomoc! Afera jest. Mój znajomy został pomówiony i oskarżony o bycie pedofilem przez niejakiego Krzysztofa Dymkowskiego, znanego "łowce pedofilów" jest prześladowany, nękany. Na podstawie jakichś filmów z zatrzymania autentycznego pedofila ta osoba mówi że Kamil tak naprawdę ma na imię Marcin, jest z Krakowa i ma 33 lata. Podczas gdy Kamil mieszka w Częstochowie i ma 25 lat. Znam go z czasów gdy gg było popularne i istniały tam tzw Czaty. Byłem w wielu administratorem lub vipem i czuwałem nad porządkiem oraz by nie dochodziło do aktów jakiejś przemocy. I nigdy na Kamila nie dostałem zgłoszenia czy też nie było sytuacji aby zaistniało podejrzanie że dopuścił się czynu zabronionego. Chłopak ma dziewczynę, pracę i może to stracić przez te pomówienia oraz upublicznienie powszechnie jego profilu na Facebooku. Apeluję że jeśli jest tu ktoś kto miał przez Dymkowskiego problemy lub zna kogoś takiego proszę o kontakt. Dość bezpodstawnych oskarżeń! Szykuje się pozew. I jeśli takie osoby się znajdą to można zrobić pozew zbiorowy. Jeszcze raz, proszę o pomoc. P.S Dodam że takich osób było wiele z tego co mi wiadomo. Nie można pozwolić by ktoś komuś niszczył życie bo ma urojenia Mogę również podesłać materiały i brednie które Dymkowski upublicznienił. #csiwykop #dymkowski #afera #internet #prawo #pedofilia #facebook
  • 28
Zawsze kiedy słyszę o tych domorosłych "łowcach pedofilów" krąży mi po głowie przysłowie, że najciemniej pod latarnią. Ilekroć widzę takiego typa jest dziwnie śliski i podejrzany. Oczywiście samotny i bezdzietny ale tak strasznie, pośród tego całego zła na świecie leży mu na sercu dobro dzieci. Na miejscu służb takich typów dobrze bym prześwietlił.
@wormik: sprawa wygląda następująco, Pan Krzysztof Dymkowski z tego co wiem usunął ponoć post publiczny w którym upublicznił mój profil, natomiast do tej pory się nie odezwał wielokrotnie w filmikach twierdził, że jestem pod dozorem policji oraz że policja zabezpieczyla mój komputer co nie jest prawdą, czekam Tylko na pismo i idę do prokuratury, jestem ciekaw jak Polsat na ten fakt zareaguje
Na podstawie jakichś filmów z zatrzymania autentycznego pedofila ta osoba mówi że Kamil tak naprawdę ma na imię Marcin, jest z Krakowa i ma 33 lata. Podczas gdy Kamil mieszka w Częstochowie i ma 25 lat.


@TheAwaken: Nie bardzo rozumiem. Posłużył się wizerunkiem Twojego kolegi udostępniając go na fb, przypisując do tego wizerunku dane innej zatrzymanej osoby?
Zawsze kiedy słyszę o tych domorosłych "łowcach pedofilów" krąży mi po głowie przysłowie, że najciemniej pod latarnią.


@piepsze: 3/4 najaktywniejszych "male feminist", którzy mówili o patriarchacie, jak kobiety są gnębione i ogólnie robili za wielkiego sojusznika spraw kobiecych, wyszli na jaw jako molestujący zboczeńcy. Już się wręcz zrobił zwyczaj, ze jak jakiś facet desperacko próbuje być progresywny, feministyczny itd to trzeba poczekać aż wyjdą oskarżenia, bo na pewno takowe będą.
@piepsze: Identycznie to widzę. O ile jestem w stanie zrozumieć kogoś, kto jest zawodowym łowcą nagród czy prywatnym detektywem, tak tu... no średnio to ogarniam. Detektyw czy łowca nagród to gość, który po prostu lubi niebezpieczeństwo, adrenalinę czy jakieś ostre sytuacje, więc łączy przyjemne z pożytecznym - ściga srogich bandziorów i jeśli jest skuteczny, to pomaga policji i społeczeństwu, a przy okazji na tym całkiem nieźle zarabia. W takim zajęciu znajduje