Wpis z mikrobloga

Wczoraj moja narzeczona sprawiła mi wielką niespodziankę wręczając butelkę single malt whisky The Balvenie 14yo Caribbean Cask! Wie, że to moje hobby, wspiera mnie w tym, a motyw jest taki, że kilka tygodni temu otrzymała ode mnie piękny pierścionek zaręczynowy i poczuła się zobowiązana sprawić mi równie przyjemną pamiątkę. ( ͡ ͜ʖ ͡)

Także przekaz do wszystkich #rozowepaski, dbajcie o swoich niebieskich, bo tym sposobem karuzela wzajemnego szacunku i szczęścia sama się napędza ʕʔ

#whisky #chwalesie #logikarozowychpaskow
sortris - Wczoraj moja narzeczona sprawiła mi wielką niespodziankę wręczając butelkę ...

źródło: comment_FaPsxI9DAyd1ZUkr6gixLLHwWD2v51z1.jpg

Pobierz
  • 39
@krzykrzy1995: czuc i to na kilometr. balasia da sie wypic z cola, hardkor wypije z lodem (nie zrozum mnie źle, to dobra whisky, jeden z lepszych jak nie najlepszy blend moze poza jamesonem, sam ją lubie wypić).

taką piękność wyłącznie na ciepło w temperaturze pokojowej dla zwiększenia doznań.

zazdraszczam również, bo w szafce mam tylko poczciwego 12yo double wood
@krzykrzy1995: dużo zależy od whisky, bo trafiają się drogie niesmaczne i tanie bardzo dobre. Prezentu jeszcze nie skonsumowałem, więc tu się nie wypowiem.

Z mojego doświadczenia mogę dodać, że różnica JEST znacząca. Długo dojrzewające whisky są przede wszystkim mniej alkoholowe, dzięki czemu zyskują na mocny inne smaki i aromaty, które naprawdę potrafią przyprawić o zawrót głowy.

Musisz też mieć na uwadze, że typów whisky jest bardzo dużo i np. taka torfowa