Wpis z mikrobloga

Ale jestem wkuhwiony ( ͠° °) Przeglądam sobie dzidkę i widzę zdjęcie Belle Delphine (sprawdziłem w komie bo nie wiedziałem kto to, chociaż kojarzyłem twarz) i czytam, że zarabia sprzedając nudesy na patronite. Wchodzę, no #!$%@? prawie 2500 patronów ( Gonciarz dla porównania ma 450 ) DWA TYSIĄCE CZTERYSTU TRZYDZIESTU SZEŚCIU #!$%@? PATRONÓW. To że udostępnia swoje nagie foty ani mnie grzeje, ani ziębi, ale że są #!$%@? ludzie, którzy płacą za to pitos ( ͠° °) i to taki pitos, że ja i moje 10 następnych pokoleń go nie zarobi normalną pracą. #!$%@?, jak mnie to skręca. Wystarczy mieć cipę, ładną buzię i trochę odwagi żeby zgarniać pitos z ulicy.
#przegryw #logikaniebieskichpaskow ##!$%@? #ladnapani #twarzboners #rozowepaski #logikaniebieskichpaskow
K.....k - Ale jestem wkuhwiony ヽ( ͠°෴ °)ノ Przeglądam sobie dzidkę i widzę zdjęcie Bel...

źródło: comment_qaf5h7KnfoopUvDpFJ1q1UffzQnrsNUc.jpg

Pobierz
  • 46
@Kapsel3k: Ta przynajmniej ładna, ale taki spermiarz to nawet grubej nie popuści. Jesteś różową to za zdjęcie nawet nie nagie te #!$%@? #!$%@? są gotowe lizać ci stopy. A ty potem walisz w taką rozpuszczoną #!$%@?ę i #!$%@? łeb.

@ewolucja_gimbozoa: Geje w polsce, dla mnie odpada. Chyba że kogoś jara gruby janusz xD Nie oceniam.
@Kapsel3k: ale spójrz na to z drugiej strony. W nieskończoność nie będzie wyciągać takiej kasy, a duży hajs to duże problemy, musi mieć kogoś w przyszłości co o to zadba. A raczej wątpię żeby taka pusta laseczka miała jakiekolwiek pojęcie jak działają finanse.
@Kapsel3k:

taki pitos, że ja i moje 10 następnych pokoleń go nie zarobi normalną pracą.


Jaka to normalna praca? To że pójdziesz na kogoś pracować, ktoś ci pokaże co masz robić, da ci narzędzia, stanowisko nie znaczy że to normalna praca. Z takiego czegoś nie "dorobisz się". W sumie nawet takie nie jest założenie, ty masz tylko nie umrzeć z głodu, jak niewolnik. Nie zazdrość dziewczynie.
Każdy kto o niej pisze zazdrości, bo jednak okazuje się że 2500 od janusza to nie szczyt finansowy. Świat was oszukał, system was oszukał dlatego jest to dla was takim szokiem że można zarobić grubą kase.


@pmub: trochę ciężko było przewidzieć to jakim niesamowitym narzędziem będzie internet. Ale to prawda, starsze pokolenie naplotło głupot młodszemu, a ci co byli grzecznymi barankami (i nie dostrzegali braku logicznej spójności w tym co mówili)